موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان 8123 دیگه باگ نداره ک شارژ متفاوت بده؟
سلام لطفا چندتا سوال میپرسم جوب بدید کسی هم که تست کرده لطفا بگه
شارژ 5 تومنی با تخفیف الان چه سامانه ای داره میده و چند تومنه؟با شارژ صفر میشه گرفت؟فقط شب میشه گرفت؟
بعد این دوراهی که چند نفر از دوستان گذاشتن .من هر روز و هر ساعتی که میزنم خرید انجام نمیشه.کسی تا الان گرفته؟
سوال اخر این سرویس اسان زبان هنوز شارژ میده؟کدش پی هست؟
بچه ها 737464 دو باره مثل دیروز هنگ کرده؟؟؟؟؟؟الان میشه برنیم
بچه ها من دیشب از 8123 شارژ گرفتم ولی لغو نکردم الان p رو ارسال کنم بازم شارژ میده????
(25-09-2015، 08:25 PM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من دیشب از 8123 شارژ گرفتم ولی لغو نکردم الان p رو ارسال کنم بازم شارژ میده????

تکراری بهت میده
دوستان شارژ هرمی واسه ایرانسل هست؟؟؟؟؟؟؟
(25-09-2015، 09:45 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید اینجا میپرسم.نت شبانه رو چجوری باید استعلام بگیرم؟!

*555*1*4*2#
(25-09-2015، 09:45 PM)لاّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید اینجا میپرسم.نت شبانه رو چجوری باید استعلام بگیرم؟!

*141*10# برأي ايرانسل هست
(25-09-2015، 08:56 PM)ruck نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ هرمی واسه ایرانسل هست؟؟؟؟؟؟؟
همون 737464
فعلا فعاله
اقایون داداشا من ساعت 9 ک 8123 هنگ کرده بود 14 تا ازش گرفتم فقط خواستم بگم هنوزم باگش بر طرف نشده ناراحت نباشید