موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان 8123 هنوزم شارژ میده اگ با سیم جدید عضو بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(24-09-2015، 10:45 AM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ پیش بینی همراه اول
شروع بازی 15:30
1 برد سیاه جامگان
2 مساوی
3 برد استقلال خوزستان

ارسال به 203060

(24-09-2015، 11:08 AM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 8123 هنوزم شارژ میده اگ با سیم جدید عضو بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره فک کتم بده
سلام دوستان لطفا هر وقت سیستم 8123 هنگ کرد و شروع کرد کد پشت سرهم بده اطلاع بدید.ممنون Heart.gif
(24-09-2015، 11:16 AM)sepidee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان لطفا هر وقت سیستم 8123 هنگ کرد و شروع کرد کد پشت سرهم بده اطلاع بدید.ممنون Heart.gif

زمان خاصی نداره
شانسیه ، من دیشب ساعت یک با دو تا سیمکارت زدم به یکی ده تا شارژ داد به یکیش هم یه دونه Biggrin.gif
دوستان ایا من الان ‏P‏ رو بفرستم دیشب همه مراحل انجام دادم امروز باید شارژ بده چند بار ‏P‏ رو بفرستم چندتا شارژ میده یا ن
(24-09-2015، 11:22 AM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ایا من الان ‏P‏ رو بفرستم دیشب همه مراحل انجام دادم امروز باید شارژ بده چند بار ‏P‏ رو بفرستم چندتا شارژ میده یا ن

خیلی سریع چند بار P رو ارسال کن
قبل از اینکه جواب اولی رو بده ، اگه جواب اولی بیاد دیگه فایده نداره و تکراری میده
دوستان پس چرا به جای استقلال خوزستان نوشته وولفسبورگ‏!‏؟
(24-09-2015، 11:43 AM)suzzan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پس چرا به جای استقلال خوزستان نوشته وولفسبورگ‏!‏؟

خطای سیستمش هستش
مشکلی نداره ، قبلا هم این مشکل رو داشت و شارژ رو داد
سلام یک سامانه ای بود از 8282 که fi میزدی شارژ میداد امروز شارژ نمیده ؟ دوستان تست کردن ؟
(24-09-2015، 11:49 AM)ساناز امیریان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یک سامانه ای بود از 8282 که fi میزدی شارژ میداد امروز شارژ نمیده ؟ دوستان تست کردن ؟
نمیده.