موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
امشب همراه اول پیش بینی نداره بچه ها؟
یک ساعت پیش عضو سردار شدم چی بفرستم شارژ بگیرم.
پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
سپاس Heart.gif
(03-10-2015، 07:46 PM)T.S.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک ساعت پیش عضو سردار شدم چی بفرستم شارژ بگیرم.
پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
سپاس Heart.gif

AG 700
من 5 ساعت پیش سردار عضو شدم و به ی سوالش هم جواب دادم اما الآن هر چی ag 700 میفرستم میگه در دسترس نیست!!
سردار میزنه در دسترس نیست
دوستان مسابقه سردار رو نزنین میزنه در دسترس نی
یعنی دیگه نمیده? لغوش کنیم
واسه سردار
.
Ozv sardar
.
بعد
Ag 1
.
بعد دوباره
Ag 1
.
میگه درست جواب دادی، پایینش رمزو میفرسته
الان گرفتم
.
240 کم میکنه
(03-10-2015، 08:24 PM)Mordeparastaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه سردار
.
Ozv sardar
.
بعد
Ag 1
.
بعد دوباره
Ag 1
.
میگه درست جواب دادی، پایینش رمزو میفرسته
الان گرفتم
.
240 کم میکنه
دوست خوب آقای عبدالمالکی کم پیدایین. میشه بگی چقد فاصله بدیم هر مرحله ک بده. پس چرا روز دومی ک میزدیم هم با وجود چنساعت فاصله بین مرحله 2 و 3 میگفت محصول دردسترس نیس Sad.gif
(03-10-2015، 08:26 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-10-2015، 08:24 PM)Mordeparastaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه سردار
.
Ozv sardar
.
بعد
Ag 1
.
بعد دوباره
Ag 1
.
میگه درست جواب دادی،  پایینش رمزو میفرسته
الان گرفتم
.
240 کم میکنه
دوست خوب آقای عبدالمالکی کم پیدایین. میشه بگی چقد فاصله بدیم هر مرحله ک بده. پس چرا روز دومی ک میزدیم هم با وجود چنساعت فاصله بین مرحله 2 و 3 میگفت محصول دردسترس نیس Sad.gif
یادم نمیاد قبلا گرفته باشم ازش
الان بدون فاصله گرفتم
دوستامم گرفتن