موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این سامانه رو چطوری لغو کنم 8494
L رو میفرستم حرفی از لغو نمیزنه
(30-09-2015، 05:12 PM)rasta1375 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سامانه مال پیشخوان ایرانسله

باید بدونی واسه کدوم محصولش عضو شدی اون محصول یه کد داره مثلا جام جم کدش 7701 که واسه لغوش باید L 7701 رو به 8494 بفرستی

اگه کدش رو نداری F رو بفرست یه لیست میفرسته احتمالا کد اون محصول هم داخلشه
(30-09-2015، 05:19 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 05:12 PM)rasta1375 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم مسابقه هست؟
Laghv هم امتحان کن

امتحان کردم
نمیشه از ۸۲۸۲
میاد پایینش هم ننوشته چه مسابقه ای هست راجب قارچ
حرف زده
راجب ظرف ایناهم سوال داده Undecided.gif
(30-09-2015، 05:28 PM)rasta1375 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امتحان کردم
نمیشه از ۸۲۸۲
میاد پایینش هم ننوشته چه مسابقه ای هست راجب قارچ
حرف زده
راجب ظرف ایناهم سوال داده Undecided.gif

خب اگه از 8282 میاد کلمه STOP رو به 8282 بفرست سرویس فعالت رو میگه طریقه لغوشم میفرسته
دوستان برا من فکنم 2 ساعتی میشه از هرمی پیامی نمیاد هنوزم هنگه؟ نکنه باید دوباره کد عضویت رو بفرستم  Undecided.gif
ن فعال شدولي به نظرم شده هر3نفر_يك شارج_وديرجواب مياد
واسه ما همشو داده و به ازای دو نفره چند تا 1000بفرست خودش همه شو میده
(30-09-2015، 05:51 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن فعال شدولي به نظرم شده هر3نفر_يك شارج_وديرجواب مياد

فعاله و به ازای همون 2 نفر هست
Angry.gif Lightbulb.gifاسپم ندید ,اسپم دادن به هر دلیل ممنوعه وقتی یه کاربر اشتباهی میکنه لازم نیست نقدش کنید اون اشتباه رو به جا از طریق پیام خصوصی خبر بدید
سلام
پیش بینی چرافعال نمیشه؟