موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-09-2015، 09:38 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 737623 چه قدر کم می کنه؟؟؟؟

براي من هنگ كرد هي سوال فرستاد اخر هم شارژ نداد كلا  ١٠٠٠ تومان شارژ كم كرد ... مواظب ارسال جواب باشين و  تكراري نفرستيد
هنوز میده یا تموم شد؟
من که یکساعت پیش به سه تا سوالش جواب دادم شارژی نداد
اللن لغوش کردم
(27-09-2015، 09:58 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که یکساعت پیش به سه تا سوالش جواب دادم شارژی نداد
اللن لغوش کردم
با دو تا سیمم گرفتم
دوستان میده اول ۱ بعد ۱ بعد ۲ بعد ۱ رو پشت سرهم بفرستید شارژ میده بعد که شارژ داد لغو کنید جوابش دیر میاد
الان کسی گرفته با این روش هزینه چقدر
(27-09-2015، 10:16 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میده اول ۱ بعد ۱ بعد ۲ بعد ۱ رو پشت سرهم بفرستید شارژ میده بعد که شارژ داد لغو کنید جوابش دیر میاد

من عدد 2 رو فرستادم گفت اشتباه بود . . . جوابش 16 گیگه فکر کنم نه 3 گیگ
(27-09-2015، 10:24 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-09-2015، 10:16 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوابش ۳ گیگه دوستان قبلا گذاشته بودن من دوتا با این روش راحت گرفتم
(27-09-2015، 10:24 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم جابجا شده شاید ولی سه تا جواب رو بفرست میده شارژ جواب غلط هم پنجاه امتیاز داره

درود
من همین الان با همین روش گرفتم، ولی با احتساب شارژی که کم کردم فقط 300 تومن شارژ مفید داد!