موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-09-2015، 01:08 AM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2015، 01:02 AM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساعت 12 شد نت رو تست کنید شاید رایگان باشه

طبق معمول از بسته کم میکنه و خبری از نت رایگان نیست

نت رو خاموش روشن کن دیگه از بسته کم نمیشه
کیا شناسه امروز دارن مال نت همراه اول
(28-09-2015، 01:16 AM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیا شناسه امروز دارن مال نت همراه اول

اگه باشه هم فردا صبح از ساعت ۸ صبح تا ۱۰شب فرصت داری بزنی تا الان که کسی نداشته
من الان بسته ندارم اصلا وصل نمیشه ینی وصل میشه دان نمیکنه
(28-09-2015، 01:15 AM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2015، 01:08 AM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2015، 01:02 AM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساعت 12 شد نت رو تست کنید شاید رایگان باشه

طبق معمول از بسته کم میکنه و خبری از نت رایگان نیست

نت رو خاموش روشن کن دیگه از بسته کم نمیشه

وقتی اعلام میکنم کم میکنه مطمئن باش همه راهی رو تست کردم بازم کم کرده

رو دو تا گوشی از 12 به اینور دارم تست میکنم بالای 50 بار نت رو قطع و وصل کردم ،سه چهار بار هم گوشی رو ریستارت کردم ولی کم میشه

نوش جان کسایی که رایگان شده
دوستان اونايي كه برد اينترميلان يا مساوي را پيش بيني كردند لغو را با توپ خاموش به ٢٠٣٠٦٠ بزنن (فيورنتينا ٤ به ١ از اينترميلان برد)
(28-09-2015، 01:19 AM)Shb. Rhm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان بسته ندارم اصلا وصل نمیشه ینی وصل میشه دان نمیکنه

اره منم هرکاری کردم نشد
دوستان كسي با جواب دادن به سوال سامانه ٨٢٨٢ تونست شارژ بكيره؟
(28-09-2015، 01:44 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عضویتش چی هست من بفرستم؟
(28-09-2015، 01:50 AM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2015، 01:44 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عضویتش چی هست من بفرستم؟

ozv sarz
فک کنم