موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام...نت رایگان ایرانسل نیست؟ من خواستم نت خندوانه رو وارد کنم اما نشد..وقتش تموم شده؟ اول موجودی گرفتم بعد عضو قطره قطره شدم...
(29-09-2015، 02:33 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...نت رایگان ایرانسل نیست؟ من خواستم نت خندوانه رو وارد کنم اما نشد..وقتش تموم شده؟ اول موجودی گرفتم بعد عضو قطره قطره شدم...

نت رایگان فقط همین قطره قطره هست

معمولا روز بعد اینکه ثبت نام کنی پیامش میاد که فعال شده
(29-09-2015، 02:36 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-09-2015، 02:33 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نت رایگان فقط همین قطره قطره هست

معمولا روز بعد اینکه ثبت نام کنی پیامش میاد که فعال شده

ولی من 3 روز که ثبت نام کردم و تراکنش هم انجام دادم ولی فعال نشده!
سلام ایرانسل پیش بینی 737178 گذاشته؟؟؟
آره مثل اینکه ایرانسل هم پیش بینی گذاشته ولی مشخص نیست کدوم بازی هست!!!
(29-09-2015، 02:47 PM)rasta1375 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ایرانسل پیش بینی 737178 گذاشته؟؟؟

این کدی که گذاشتین شارژ داد یک ساعت قبل
(29-09-2015، 02:56 PM)abdolrreza1376 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره مثل اینکه ایرانسل هم پیش بینی گذاشته ولی مشخص نیست کدوم بازی هست!!!

برنده بازی امشب؟
1بارسا
2بایرلورکوزن
شارژبه1000نفراول
با1پاسخ درمسابقه
از شماره 737178

این پیامک انبوهشه دو ساعت پیش هم شارژشو داده ولی فکر نکنم بابت پیش بینی شارژ بده
این پیش بینی چه قدر کم می کنه؟؟؟
من زدم گفت نظر شما ثبت شد
یعنی من الان لغو کنم