موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-10-2015، 11:36 AM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تو مسابقه هرمی 737113 چند نفر کدم رو زدم خواستم شارژم رو بگیرم چند بار 9 رو فرستادم گفت تاکنون شارژی برنده نشدی چون زیاد فرستادم اینو گفت یکی بگه چیکار کنم؟ ممنون
نمیده زیاد خود خسته کن جز شارژ کم کردن هیچ بده نمیده
(02-10-2015، 11:43 AM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 11:36 AM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تو مسابقه هرمی 737113 چند نفر کدم رو زدم خواستم شارژم رو بگیرم چند بار 9 رو فرستادم گفت تاکنون شارژی برنده نشدی چون زیاد فرستادم اینو گفت یکی بگه چیکار کنم؟ ممنون
نمیده زیاد خود خسته کن جز شارژ کم کردن هیچ بده نمیده

چند روز پیش 15 تا ازش گرفتم الآن 27 تا طلب دارم چرا نمیده هر کی یه راه درست بگه که بده بهش شارژ میدم
بچه ها ببخشید اگر کسی شماره سرویس خط به خط رو فراموش کرده باشه چجوری میشع دوباره فعالش کرد؟
(02-10-2015، 11:45 AM)Milad Karimian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ امروز چی هستش؟

RH 555 بده 8282
(02-10-2015، 11:48 AM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ببخشید اگر کسی شماره سرویس خط به خط رو فراموش کرده باشه چجوری میشع دوباره فعالش کرد؟

* 142 * 2 #
بعدش ش ملی و بعد ش شناسنامه و.....
(02-10-2015، 11:45 AM)Milad Karimian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ امروز چی هستش؟

اگه عضو rdah رو قبلا زدین الان RH 555 بفرستین شارژتونو میده
(02-10-2015، 11:53 AM)Milad Karimian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 11:52 AM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ امروز چی هستش؟

اگه عضو rdah  رو قبلا زدین الان RH 555 بفرستین شارژتونو میده

ن نزدم کدشو الان بزنم میده  شارز رو؟

اگرم بده مرحله دومشو 12 شب به بعد بزنید، پیام عضویتش توضیح داده
الان زدم بهم شناسه داد RH 555  Undecided.gif
من ی خط یادم رفته عضو نشده بود بعد گفت تاکنون برنده شارژ نشدید 2 بفرست 84909 فردا میده ولی فرستادم جواب میده امروز میتونی 5 هزار تخفیف نت بگیری! Sad.gif (مسابقات بیپ قبلا معمولا چند روز برا خطوطی ک نگرفتن شارژ میداد)
دوستان rdah هنوز شارژ میده ؟