موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-09-2015، 07:41 PM)Shb. Rhm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من این پست ها   رو  پاک میکنم فقط بگین الان بعد از 12 چند بار p رو میفرستم بعد چن تا شارژ میده بعد مثلا فردا ظهر سیستم هنگ میکنه اون موقع هم میتونم p رو بفرستم؟

دوست عزیز :
شانسه هرچقدر بیشتر P ارسال کنید شارژ بیشتر برنده هستید Biggrin.gif
اینکه چه ساعت های هنگ میکنه معلوم نیست!ولی شما میتوانید در ساعتی مختلف به تاپیک بیائید دوستان اعلام میکنن اون موقعه اقدام کنید.
(24-09-2015، 07:45 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه چندتا سیم جدید پیدا کردم بعد 12 بزنم میتونم از هرکدوم یه چندتایی بگیرم

دوست عزیز :

در صورتی که سیستم هنگ باشه بله.
(24-09-2015، 07:44 PM)sepidee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا هرمی ایرانسل نامحدود شارژ میده یا محدود؟
اگه محدود هست حداکثر تا چندتا شارژ میشه گرفت؟!

محدود نیس اگه منظورت 737464باشه
(24-09-2015، 08:07 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 07:44 PM)sepidee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا هرمی ایرانسل نامحدود شارژ میده یا محدود؟
اگه محدود هست حداکثر تا چندتا شارژ میشه گرفت؟!

محدود نیس اگه منظورت 737464باشه

بله منظورشون همین هرمی بود. ممنون از اطلاع رسانی.
(24-09-2015، 07:29 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 07:14 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال من الان 20 تا فرستادم فقظ3 تا داد متفاوت لغو کنم دیگه یا اگه باز بفرستم هنگ کنه بهم میده

دوست عزیز :

متاسفانه دیگه شارژ جـــدیید به شما نمیده.لغو کنید

لغو نکن میده من با این که کد داد بازم زدم جدید داد
پس اگه کد داد بازم میده به من که کد داد دوباره زدم داد
(24-09-2015، 08:26 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 07:29 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 07:14 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال من الان 20 تا فرستادم فقظ3 تا داد متفاوت لغو کنم دیگه یا اگه باز بفرستم هنگ کنه بهم میده

دوست عزیز :

متاسفانه دیگه شارژ جـــدیید به شما نمیده.لغو کنید

لغو نکن میده من با این که کد داد بازم زدم جدید داد

دوست عزیز :
مطمئن هستید؟؟آخه من خودم دیشب و امشب امتحان کردم نداد کــــ Undecided.gif ــــــ خیلی از دوستان هم اعلام کردن نمیده!
دوستان عزیز یه سوال.میشه برای ثبت نام8123مراحل یکجا انجام داد؟مثلا 1وLو10پشت سر هم و بدون اومدن جواب فرستاد؟
(24-09-2015، 08:45 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز یه سوال.میشه برای ثبت نام8123مراحل یکجا انجام داد؟مثلا 1وLو10پشت سر هم و بدون اومدن جواب فرستاد؟

اره من اینکار کردم و خطمو خ کردم فرداشم گرفتم
(24-09-2015، 08:54 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 08:45 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره من اینکار کردم و خطمو خ کردم فرداشم گرفتم

ولی شاید اون موقعه ک شما فرستادید سیستم هنگ نبوده .آخه الان هنگ هست معلوم نیست تحویل داده بشه یا ن