موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-09-2015، 07:24 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-09-2015، 07:23 PM)یاسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یعنی ما که دیروز جوابو نفرستادیم ،راهی هست شارژ بگیریم باید عضو شیم و ag 1 رو بفرستیم یا نه فقط خطایی که دیروز جوابو دادیم میده

شاید به اونا هم فردا بده....

نه فک نکنم...
چون الان جواب سوالشو دادم..مثل دیروز نبود...حرفی از شارژ نزده بود..
قوانین انجمن آپدیت شد حتما بخوانید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک پیشنهادمیدم ب کسانیکه نگرفتن الان عضوشن یه سوال جواب بدن بعدم لغوش کنن درضمن باسیمکارتی بزنید ک کلا تواین نسابقه حتی عضوم نشده باشه بعد فردا همین موقه AG 700 رو بفرستین میده بهتون.چون مسابقش ماله هفته دفاع مقدسه هنوزم تموم نشده یه هفتش
درضمن فردا نیاید بگید چرا نداده اگ احیانا بهتون نداد.چون الان سنگ مفته گنجشکم مفت
دوستان به من کد استفاده شده داد.دوباره فرستادم بازم همونو داد.میشه کاریش کرد؟
به اونایی که میگه در دسترس نیست ag 700 دوباره بفرستن .
بچه ها میشه با خط هایی که قبلا عضو نشدم بگیرم؟؟؟
(29-09-2015، 07:39 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها میشه با خط هایی که قبلا عضو نشدم بگیرم؟؟؟

نه عزیز من هر راهی رو امتحان کردم فقط الان عضو شو یه سوال جواب بده لغو کن بعد فردا ag 700 رو بفرست شاید داد
اصلا ربطی به عضویت در سردار نداره
این خودش جداست .و لغو نمیخواد
من لغو فرستادم گفت عضو سردار نیستی
ندیدم پیام هم برام بیاد که شارژ ازم ببره
کاملا جدا هست از مسابقه سردار چه عضو سردار باشی چه نباشی شارژ بهت میده و لغو هم نمیخواد
کاربران عزیز اگر لغو کردید و الان شارژ بهتون نداد و یا اگه اصلا عضو سامانه نشده بودید من الان به این روش برای خودم گرفتم

ارسال ozv sardar به 8282
AG 1 به 8282
ag 700 به 8282

در آخر هم لغو با L sardar به 8282
(29-09-2015، 07:49 PM)razaali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو مسابقه سردار چی؟؟؟
من سه تا شارژ الان گرفتم
اول
ozv sardar  به 8282
بعد
L sardar  بع 8282