موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هرمی من الان زدم هنگ نیس بزنید تا هنگ نکرده
(01-10-2015، 02:16 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی من الان زدم هنگ نیس بزنید تا هنگ نکرد
 ولي هر چي ١٠٠٠ ميزنم كد رو نميده !!! فقط راحت لغو ميشه و عضو ميشه !!!!
دوستان همراه اولي  كه ديشب عضو رنگ رخسار شده بودن الان رنگ ١٠٠٠ رو به ٢٠٥٠٢٥ بفرستين دو تا كد شارژ هزاري بگيرين و با رنگ خاموش لغو كنين Shy.gif شارژو ميده
هنگ نیس داره کد میده هرمی
(01-10-2015، 02:30 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همراه اولي  كه ديشب عضو رنگ رخسار شده بودن الان رنگ ١٠٠٠ رو به ٢٠٥٠٢٥ بفرستين دو تا كد شارژ هزاري بگيرين و با رنگ خاموش لغو كنين Shy.gif شارژو ميده

به 205025 یا به 20576؟؟

چون عضویت به 20576 بود ها
وقتیم که عضو شدم از 205025 گفت شارژ 2 هزارتومنی
پشت سرش از 205909 گفت شارژ هزارتومانی

چجوریاست بر بثیه هم همیظنوریه؟؟
(01-10-2015، 02:37 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 02:30 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به 205025 یا به 20576؟؟

چون عضویت به 20576 بود ها

به ٢٠٥٠٢٥ بفرستيد
(01-10-2015، 02:39 AM)مalbert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتیم که عضو شدم از 205025 گفت شارژ 2 هزارتومنی
پشت سرش از 205909 گفت شارژ هزارتومانی

چجوریاست بر بثیه هم همیظنوریه؟؟

دوستم فقط از ٢٠٥٠٢٥ دريافت كرد و دو تا شارژ رو هم گرفته
(01-10-2015، 02:31 AM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنگ نیس داره کد میده هرمی

كد هرمي ميده ولي كد شارژ و تونستي بگيري؟ همش ميگه شارژي برنده نشدي!!
هرمی کد شارژا رو داره میده ب من تکراری که نداده هرچند نفر که کدمو زدن همون مقدار شارژ داده