موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-10-2015، 07:22 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامحدوده يا محدوده؟

تو پیامش حرفی از محدود بودن نزده گفته تانیمه شب وقت داری
چرا جواب نمیده؟الان ده دقیقه س Undecided.gif
(04-10-2015، 07:25 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این چون سامانه جدید اپسان هست امروز پیام انبوه داده ممکنه یکی دیگه از 28 مسابقه قبلی اپسان هم فعال بشه البته اون دیگه با تست مشخص میشهBiggrin.gif

خب تست کنید یا بدید تست کنیم Wink.gif
من باتری گوشیم دراومد پیام نصفه داده شارژ نداره دوباره 109 بفرستم میده؟ Sad.gif
(04-10-2015، 07:34 PM)royajooon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما کارت شارژ خود را دریافت کرده اید :(  حالا چیکار کنم؟

دیگه نمیده لغوش کن
(04-10-2015، 07:35 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من باتری سیم کارت دراومد پیام نصفه داده شارژ نداره دوباره 109 بفرستم میده؟ Sad.gif

خیر 120کم میکنه و میگه دریافت کردی
از هزار تا چهار هزار تومان تخفیف در خرید شارژ ده هزار تومانی ایرانسل
ارسال ۲ به ۷۳۷۴۵۹
سپس
ارسال عبارت takhfif به ۷۳۷۴۵۹
در ضمن کارت بانکی و رمز دوم میخواد
اعتبار فراموش نشع

شارژ نداد من خرید کردم کد شارژ رو برام ارسال نکرد با۷۲۰ میرم میزنه شما موفق به خرید شارژ با تخفیف شدید.چکار کنم؟؟
بچه ها مرحله دوم رو بفرستیم شارژ رو میده؟؟؟
(04-10-2015، 07:39 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها مرحله دوم رو بفرستیم شارژ رو میده؟؟؟

آره بفرست میده
با شارژ صفر هم میده??????