موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-09-2015، 04:17 PM)hossein2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 2 هزار تومنی همراه اول
با ارسال عدد 4 به 20576.
بعد از ساعت  12 امشب کلمه "رنگ 1000" رو به 20576 بفرستید تا شارژتونو دریافت کنید.
برای کسانی که تا ب حال از این سامانه نگرفتند                  دقیق نمیدونم که 2 تومنی میده یا هزار تومنی .رفیقم گفت که 2 تومنی میده

من دیشب تستش کردم ساعت2/30شب زدم اونم باسیم جدید اصلا شارژ نمیده چ برسه ب دوتا
(30-09-2015، 04:17 PM)hossein2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ارسال عدد 4 به 20576.
بعد از ساعت  12 امشب کلمه "رنگ 1000" رو به 20576 بفرستید تا شارژتونو دریافت کنید.
برای کسانی که تا ب حال از این سامانه نگرفتند                  دقیق نمیدونم که 2 تومنی میده یا هزار تومنی .رفیقم گفت که 2 تومنی میده

من دیشب با سیم جدید تست کردم دو تا کد شارژ هزاری همراه اول میده.
با سیمی که قبلا از این رنگ رخسار شارژ گرفتم هم تست کردم همون یه دونه کد شارژ قبلی رو میده.
(30-09-2015، 04:24 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ارسال عدد 4 به 20576.

من دیشب تستش کردم ساعت2/30شب زدم اونم باسیم جدید اصلا شارژ نمیده چ برسه ب دوتا
همان هزار تومان
با ارسال عدد 4 به 20576.
بعد از ساعت 12 امشب کلمه "رنگ 1000" رو به 20576 بفرستید تا شارژتونو دریافت کنید.
برای کسانی که تا ب حال از این سامانه نگرفتند
من 5 بار 1000 فرستادم 5 تا کد داد عین هم بود اونایی که میگن متفاوت داده به خاطر این که چند نفر کد شمارو زده اما سامانه هنگ بوده و تبریک نگفته
(30-09-2015، 04:33 PM)hossein2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ارسال عدد 4 به 20576.

عدد 4 رو کی باید فرستاد؟
بعد لغوش رو تو پیام میگه چجوریه؟
(30-09-2015، 04:44 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 04:33 PM)hossein2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ارسال عدد 4 به 20576.

عدد 4 رو کی باید فرستاد؟
بعد لغوش رو تو پیام میگه چجوریه؟

تا قبل 12 بفرس

لغوشم رنگ خاموش
بچه ها ببخشید واسه دوتا خطای دوستم این پیام مرتب میاد از همراه
یه خطش کلا خاموش بوده روشن کرده این پیام اومد شارژ کم کرد. چکار کنه لغو بشه ؟

از شماره 20551 

زندگیتون سرشارازسلامتی 
سبزیجات بهاره رافراموش نکنید!
آویشن کوهی (ازبوه) می‌تواندبرعملکرددستگاه گوارش اثرمثبت داشته ودرکاهش کلسترول وچربی بدن اثرگذار باشد.
**
با آرزوی سلامتی
البرت اسم مسابقش چی هست اخر پیام که میفرسته لغوش کردنش هم توضیح داده.
اگه غیر فعال کنی باز میتونی فعال کنی تبلیغات رو.
1 رو به همون بفرستی فعال میشه باز ولی باز ازین
مسابقه پیام میاد. باید اونو لغو کنی
(30-09-2015، 04:54 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ببخشید واسه دوتا خطای دوستم این پیام مرتب میاد از همراه
یه خطش کلا خاموش بوده روشن کرده این پیام اومد شارژ کم کرد. چکار کنه لغو بشه ؟

از شماره 20551 

زندگیتون سرشارازسلامتی 
سبزیجات بهاره رافراموش نکنید!
آویشن کوهی (ازبوه) می‌تواندبرعملکرددستگاه گوارش اثرمثبت داشته ودرکاهش کلسترول وچربی بدن اثرگذار باشد.
**
با آرزوی سلامتی

من که میفرستم هیچ جوابی ازش نمیاد

یا off رو بفرست به 20551 که احتمالا یا لغو میشه یا دستور لغوشو میده

اگه باز لغو نشد به 9990 زنگ بزن لغو میکنن