موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-09-2015، 12:16 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ۲۰۵۷۶ هم پیش بینی داره یا نه Confused

فعلا نه
دوستان تا وقتی پیشبینیه دیروز شارژش نیومده نمیتونیم امروزیو شرکت کنیم؟
(25-09-2015، 11:59 AM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشبینی دیروز شادژش اومد؟؟؟،

نه هنوز نيومده
(25-09-2015، 12:43 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تا وقتی پیشبینیه دیروز شارژش نیومده نمیتونیم امروزیو شرکت کنیم؟

صبر کن شارژ بازی قبل که اومد اینو شرکت کن که بازم مثل بازی ذوب آهن شارژ رو نپیچونن
شارژ بایرمونخ نداد چرا
(25-09-2015، 12:50 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ بایرمونخ نداد چرا

تنها شارژی که به موقع داد شارژ بازی بایرن بود

صبح روز بعدش شارژ رو گرفتیم
بچه ها جا این ک همش بپرسین فلان سامانه هنگه نیس شارژ میده یا ن با ی سیم کارتی ک قبلا شرکت کردین ی پیام بفرستین براش هزینه ک نداره اگ 5دیقه گذشت جوابی نیومد ازش ینی هنگ کرده.همین
سلام
دوستان الان من یه بسته جدید اینترنت از ایرانسل بگیرم، با بسته قبلی، زمانش جمع نمیشه؟
(25-09-2015، 01:38 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان الان من یه بسته جدید اینترنت از ایرانسل بگیرم، با بسته قبلی، زمانش جمع نمیشه؟

اگه نوعشون یکی باشه چرا جمع میشه مثلا هر دو ماهانه باشن
ولی اگه با هم فرق داشته باشن جمع نمیشه
کاربران عزیز بحث و توهین به قومیت های مختلف برابر با محرومیت از انجمن خواهد بود.

برای گذاشتن تحلیل پیشبینی از تاپیک خودش استفاده کنید نه این تاپیک Lightbulb.gif

اگر آموزشی یا ترفندی دارید لطفا در قسمت مربوطه تاپیک ایجاد کنید و اونجا بزارید Lightbulb.gif

دیگه من نباید بگم ترفندهاتون رو اینجا نزارید خودتون برید تاپیک بزنید Undecided.gif