موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
40 تا تکراری یا علی :|
من ساعت 11.55 امشب ( ب وقت خودمونی teeth ) فرستادم عضویت رو بعده 20 دیقه جوابو فرستادم داد
من بعد ۱۲ فرستادم یه خطم ۴ تا داد و یک خطم ۲ خوب بود باز :‏)‏‏)‏‏)‏‏)
پس تا قبل 12کد متفاوت میداد بزترید فرا شب بزنید پس دوستان اگه وقتش تموم نشه
النا ینی میگی بذاریم واسه قبل از ساعت 12 امشب ک بیاد بزنیم؟
بچه ها هرمی فعاله هنوز؟
(24-09-2015، 01:43 AM)Shb. Rhm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 01:42 AM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 01:40 AM)Shb. Rhm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه یکی اینجا یا پ خ بهم توضیح بده چجوری اینجوری میگیرین من دیشب چن بار پشت سر هم فرستادم ولی یه کد رو چن بار فرستاد

شانسیه دوستم موقعی که سیستمش هنگ میکنه چند تا کد مختلف واست میفرسته
خب الان مثلا من الان یه کد گرفتم باز میشه موقع هنگی
چن بار p رو بفرستم؟
اون رو دیگه نمیدونم شاید بده شاید نده ولی بار اول که بزنی چند بار پشت سر هم بزنی اگه سیستمش هنگ باشه بهت کدهای متفاوت میده
(24-09-2015، 01:46 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها هرمی فعاله هنوز؟

نه غیر فعال شده
با شارژ صفر هم میشه؟؟؟؟؟
(24-09-2015، 01:55 AM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با شارژ صفر هم میشه؟؟؟؟؟

بله با شارژ صفر هم میشه
الان این sms از kelaket اومد:
اگر شارژ رایگان 1000 تومنی میخوای 1400 رو به 737462 بفرست.

تست شد ولی حرفی از شارژ نزد!