موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام. امروز سه تا بازی هست! فقط واسه یکیشون پیشبینی هست؟!؟! بازی سپاهان که حساس تره! کسی تست کرده؟!
(24-09-2015، 03:31 PM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 02:51 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان سامانه ۸۱۲۳ فکرکنم دوباره هنگ کرده الان از یک خطم که چند بار p فرستادم بودم. ۵۰۰۰ تومن شارژ گرفتم.اگه کسی خواست بزنه.

قبلا شارژ گرفته بودی یا دیشب واس بار اول عضو شدی????

دیشب برای اولین بار عضو شدم.
(24-09-2015، 03:41 PM)poua1394 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. امروز سه تا بازی هست! فقط واسه یکیشون پیشبینی هست؟!؟! بازی سپاهان که حساس تره! کسی تست کرده؟!

فعلا فقط واسه بازی سیاه جامگان - استقلال خوزستان پیش بینی گذاشتن
1000ک شارژ جدید نداد
(24-09-2015، 03:46 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 03:31 PM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 02:51 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان سامانه ۸۱۲۳ فکرکنم دوباره هنگ کرده الان از یک خطم که چند بار p فرستادم بودم. ۵۰۰۰ تومن شارژ گرفتم.اگه کسی خواست بزنه.

لغو کرده بودی یا نه؟
(24-09-2015، 04:17 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 03:46 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لغو کرده بودی یا نه؟

نه من لغو نکرده بودم.
سلام
دوستان کسایی ک اون نت سه ماهه دیشبو گرفته بودن خبری نشد ؟نت اومد واسشون یا نه؟
دوستان عزیز
من باگوشیه ساده وارد سامانه8123شدم الان هرچی Lرومیفرستم لغو نمیشه هرروز داره شارژ گوشیمو میخوره چیکارکنم بنظرتون؟؟؟به۷۰۰هم زنگ زدم
(24-09-2015، 04:30 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسایی ک اون نت سه ماهه دیشبو گرفته بودن خبری نشد ؟نت اومد واسشون یا نه؟

اون کلاه برداریه ، منتظرش نباش
دوستان اگه با خطی از 8123 شارژ گرفته باشیم و لغو کرده باشیم
الان p رو بفرستیم چه پیامی میده؟
اگه یه خطم دوروز پیش عضو شدم از دیروز تا الان هرچی p میزنم میگه
زود فرستادی. امکان ازش ش گرفته باشم و یادم نباشه یا مشکل دیگه داره؟