موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-09-2015، 08:24 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 08:21 PM)elecboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 08:18 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درسته. الان عضو بشین و به یه سوال جواب بدین احتمالا بعد12شارژ بده.

گفته امشب شارژ ميده نگفته فردا

این مسابقه مثل سردار هست اونم گفته بود امشب فرداش داد.بعد دوازده میده احتمالا

ولي اون ميگفت بعدا برات ارسال ميشه
این مسابقه دیروز واسم پیام انبوهش اوند ولی زدم بازم همینو گفت نخاستم بگم جون مطمئن نبودم ک بده ولی شببه سردار هستش و بنظرم میده اینم الان یه سوال جواب بدین و لغوش کنید یا 12شب ب بعد یا فردا FB 700 رو بفرستین ب 8282 لغوشم L farar
(30-09-2015، 08:24 PM)m h a نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میخوام شارژ پیش بینی بازی بارسا رو بگیرم میگه محتوای بسته برای شما به پایان رسیده باید چیکار کنم?

دوبار ت ۱۰۰۰ بفرست
بله درسته بعدازجواب دادن سردارميگفت بعدأارسال ميشه اماچيزي نگفته اين بعده پيام دوم
پس چرا من سردار دیشب لغو کردم امروز بعد عضویت مرحله ag1 ، 2 میفرستادم میگفت 200 یا 500 امتیاز گرفتی نکنه شارژ نمیده Angry.gif
از737624پيام اومده شارج به هزارنفراول
تست نشده
(30-09-2015، 08:27 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مسابقه دیروز واسم پیام انبوهش اوند ولی زدم بازم همینو گفت نخاستم بگم جون مطمئن نبودم ک بده ولی شببه سردار هستش و بنظرم میده اینم الان یه سوال جواب بدین و لغوش کنید یا 12شب ب بعد یا فردا FB 700 رو بفرستین ب 8282 لغوشم L farar

تازه این 240 تومن الان کم میکنه .بعدش هم برای شارژ هم 120 کلا 360  کم میکنه  Undecided.gif
(30-09-2015، 08:30 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس چرا من سردار دیشب لغو کردم امروز بعد عضویت مرحله ag1 ، 2 میفرستادم میگفت 200 یا 500 امتیاز گرفتی نکنه شارژ نمیده Angry.gif

دیشب وقتی بهت گفت200امتیاز گرفتی باید لغو میکردی فرداشت ag 700مفرستادی فک کنم میداد.
(30-09-2015، 08:30 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از737624پيام اومده شارج به هزارنفراول
تست نشده

تست کردم حرفی از شارژ نزد فقط سوال میفرسته
آقا پویا من دیشب پیاماشو نخوندم ببینم چی گفته بوده ولی امروز بعد عضویت مرحله 2 میفرستم میگه 200 امتیاز گرفتی و لغو کردم دوباره فرستادم نوشته 500 امتیاز گرفتی