موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان عزیزم
من تازه همراه اول خریدم تو عمرمم نداشتم
میشه یکم راهنماییم کنین ک مثل ایرانسل شارژ رایگان نت رایگان مکالمه رایگان و ... داره یا نه؟
مرسی عزیزان
عیدتونم مبارک
مدیران عزیز و کاربران عزیز هم بخاطر پیام نا به جا و بی مربوط منو ببخشن اگرم با قوانین مشکل داره پاک کنین
(02-10-2015، 12:30 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان rdah هنوز شارژ میده ؟

اگر قبلا عضو بودید اره 
من الان گرفتم
(02-10-2015، 12:33 PM)armanznd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزم
میشه یکم راهنماییم کنین ک مثل ایرانسل شارژ رایگان نت رایگان مکالمه رایگان و ... داره یا نه؟
مرسی عزیزان
عیدتونم مبارک
مدیران عزیز و کاربران عزیز هم بخاطر پیام نا به جا و بی مربوط منو ببخشن اگرم با قوانین مشکل داره پاک کنین

10 دقیقه کمالمه رایگان  با *6970#  

800 مگ اینترنت رایگان با ارسال 6 به 8080
نمیدونم هنوزم فعاله یا نه ولی اگه نت فعال شد حتما تمدید خودکار رو لغو کنی
(02-10-2015، 11:59 AM)abasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان زدم بهم شناسه داد RH 555  Undecided.gif

من 2.3 روز پیش که عضو شدم الان زدم شارژ دادش

یه سوال اگر قبلا عضوش نشده باشیم و الان با خط جدید عضوشیم شارژ میده ؟
(02-10-2015، 12:49 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 11:59 AM)abasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان زدم بهم شناسه داد RH 555  Undecided.gif

من 2.3 روز پیش که عضو شدم الان زدم شارژ دادش

یه سوال اگر قبلا عضوش نشده باشیم و الان با خط جدید عضوشیم شارژ میده ؟
اره ـ اگه الان عضو شی فردا شارژو میده
(02-10-2015، 12:39 PM)♥♥♥ MaNi ♥♥♥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 12:33 PM)armanznd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزم
مرسی عزیزان
عیدتونم مبارک

10 دقیقه کمالمه رایگان  با *6970#  

800 مگ اینترنت رایگان با ارسال 6 به 8080
نمیدونم هنوزم فعاله یا نه ولی اگه نت فعال شد حتما تمدید خودکار رو لغو کنی
اینم احتمالا بده ارسال 4 به 20576 مرحله ی دوم رنگ 1000 ساعت دوازده شب به بعد رنگ رخسار دو تا شارژ هزاری
کد عضویتش چی بود ؟

2 تا مسابقه بودش کدومش فعال هستن که عضو بشیمو فردا شارژو بگیریم
گرامافونم شارژ میده؟
(02-10-2015، 01:04 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد عضویتش چی بود ؟

2 تا مسابقه بودش کدومش فعال هستن که عضو بشیمو فردا شارژو بگیریم
OZV RDAH الان عضو شین فردا شارژ میده
Farar هم دوستان تست کردن خبری از شارژ نیست دو سه روزه
[/quote]
OZV RDAH الان عضو شین فردا شارژ میده
Farar هم دوستان تست کردن خبری از شارژ نیست دو سه روزه
[/quote]
سلام من سامانه ی 8282 چندروز پیش عضو بودم به خاطر پیام تبلیغاتیش لغوش کردم الان بزنم شارژ گیرم میاد؟