موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ساعت 5 اس دادم اما تا الان جواب نداده سامانه 737113
دوستان دیگه فرارو.لغو.کنیم ؟
ﻣﺴﺎﺑﻘﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ همشون رو دقیقا تست کردم و نوشتن که ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﻫﺎ ﺷﺎرﮊ ﻣﯿﺪﻥ
ozv eid
ozv hdsb
ozv rdah
ozv kalm
ozv 7sin
ozv aghlk
ozv jamj
ozv psfid
ozv top
ozv elah
(02-10-2015، 10:10 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دیگه فرارو.لغو.کنیم ؟

آره دوست خوب منم تازه شما گفتی یادم افتاد لغو کنم همه شارژامو الکی خورد. سردار عضو نشدیم روز بعد با لغوم داده این ک عضو شدیم نداد Biggrin.gif
دوستان این دوشنبه های پاییزی هر دوشنبه شارژ برای اونایی که قبلا گرفتن باز شارژ میده
اینم یکی از ترفندای کوشولو خودم teeth
سیم کارتی که باهاش کد یکی دیگ رو زدین 1000رو ب 737461 بفرستین بهتون یه کد شارژ میده بعد میتونید کدشو با ی سیم کارت دیگ بزنید.اینطوری 1 شارژ اضاف میگیرید + مابقی تلاش خودتون ک چن تا بگیرید
(03-10-2015، 01:57 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم یکی از ترفندای کوشولو خودم teeth
سیم کارتی که باهاش کد یکی دیگ رو زدین 1000رو ب 737461 بفرستین بهتون یه کد شارژ میده بعد میتونید کدشو با ی سیم کارت دیگ بزنید.اینطوری 1 شارژ اضاف میگیرید + مابقی تلاش خودتون ک چن تا بگیرید

ینی چی ؟ میشه با ی سیم کارت چند بار چند تا کد مختلفو زد ؟
سلام دوستان ozv rdah داره شارژ میده کسایی که قبل 12 عضو شدن بگیرن حتی لغو هم کرده باشی میده
شبتون شیک
منظورم این بود اگ مثلا با سیم کارتت کد یکی رو زدی و حالا کد خودتو بهت داده قبل اینکه کدتو بدی کسی بزنه 1000رو بفرست یه شارژ بهت میده بعدش میتونی کد رو بدی دوستات بابت هر 1نفر ی شارژ بگیری
همه این روش هایی که میگین حتی روش مسعود بخاطر اینکه سیستم
هنگ میکنه اینجور میشه.وگرنه صد درصدی نیست برای همه عملی نیست و شانسیه.