موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-10-2015، 06:39 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 06:33 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 06:19 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تو مسابقه هرمی رازهای پنهان (737113) چند نفر رو دعوت کردم وقتی میخوام شارژم رو بگیرم میگه برنده نشدی کسی شماره پشتیبانیش رو داره بده بهشون بگم؟

پشتیبانی : 02188686941
ممنون ولی به این شماره هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن شماره ی دیگه ای نداره؟ 27 تا شارژ طلب دارم

امروز جمعه ست جواب نمیده
فردا در وقت اداری زنگ بزن
(02-10-2015، 06:42 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 06:39 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 06:33 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 06:19 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تو مسابقه هرمی رازهای پنهان (737113) چند نفر رو دعوت کردم وقتی میخوام شارژم رو بگیرم میگه برنده نشدی کسی شماره پشتیبانیش رو داره بده بهشون بگم؟

پشتیبانی : 02188686941
ممنون ولی به این شماره هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن شماره ی دیگه ای نداره؟ 27 تا شارژ طلب دارم

امروز جمعه ست جواب نمیده
فردا در وقت اداری زنگ بزن

ممنون دمت گرم Heart.gif
(02-10-2015، 05:19 PM)poua1394 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رنگ رخسار باید دقت کنید موقع ثبت نام‌چه میده!!.
اس میگه دوتا شارژ
باید بعدش اف کنید. چون اس دوم میگه یک شارژ هدیه میگیرید.
من به چنتا خط هام دوتا داد ولی‌به بعضی یکی‌بررسی کردم دیدم دلیلش این بود
من دیدم دو تا پیام میده اولی میگه 2 تا شارژ و دومی میگه یکی ولی گذاشتم هر دو پیام رو بفرسته بعد سیم کارتو دربیارم. ینی اگه امشب دوباره عضو شم زود سیم کارت قبل پیام دوم دربیارم فردا دومیشو نمیده؟! Sad.gif Biggrin.gif
دوستان توجه کنید من 1ساعت پیش ozv hdsb فرستادم بهم شناسه نت داد بعد بایک خط دیگ زدم گفتش دوشنبه بهت یاشارژ یانت میدیم باپاسخ ب یک سوال دقیفا همینو ozv rdah همم بهم گفت.پس خبرای خوشی تو راهه این هفته چون دوتاشم دوشنبس.منتظرباشین تا دوشتبه این هفته
بچه ها چرا رنگ رخسار لغو نمیشه?
هرچی لغوش میکنم باز پیام تبلیغاتی میفرسه!!!
(02-10-2015، 07:06 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان توجه کنید من 1ساعت پیش ozv hdsb فرستادم بهم شناسه نت داد بعد بایک خط دیگ زدم گفتش دوشنبه بهت یاشارژ یانت میدیم باپاسخ ب یک سوال دقیفا همینو ozv rdah همم بهم گفت.پس خبرای خوشی تو راهه این هفته چون دوتاشم دوشنبس.منتظرباشین تا دوشتبه این هفته
توي پاييز  فكر كنم دوشنبه ها شارژ  ميده هفته پيشم همينطور شد
(02-10-2015، 07:07 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رنگ خاموش به ٢٠٥٠٢٥ كه فرستادي پيام لغوشو گرفتي؟ اگر نگرفتي دوباره لطفا بزن
(02-10-2015، 07:12 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 07:07 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رنگ خاموش به ٢٠٥٠٢٥ كه فرستادي پيام لغوشو گرفتي؟ اگر نگرفتي دوباره لطفا بزن

صب ک شارژو گرفتم لغو زدم.اس لغویت هم اومد.ولی باز اس میاد ازش

يك دور از اول عضو شو و دوباره لغو كن پس
من ظهر رنگ خاموش فرستاده بودم الان تعجب کردم دوباره پیام تبلیغ فرستاده بود شانس نداریم هم شارژ 1000 داد بجا 2 تومنی هم پیام فرستاد بعد لغو، الانم دوباره لغو میفرستم جواب نمیدهUndecided.gif