موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-09-2015، 01:26 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:دوستان مالباخته در این مسابقه

من به شماره  03136111 زنگ زدم شماره کارت بانکی گرفتن قرار شد تا اخر وقت اداری امروز پول رو برگردونن

این مسابقه یه وعده تو خالی بوده اپراتور گفت اصلا برای کسی فعال نشده نمی دونم بعضی ها میگفتن برای من فعال شده

آره منم صبح زنگ زدم بهم گفت همچین چیزی اصلا وجود نداشته و شما از کجا این پیام رو دیدین که 5 گیگ رو 10 تومن میدن اصلا به نظرتون این قیمت برای 5 گیگ نت معقوله و از این حرفا!
بعدشم شماره موبایلی که این بسته رو براش خریده بودم و شماره کارت و اسم اینا رو خواست گفت تا فردا پولتونو می ریزیم به حسابتون، ببینیم چی می شه حالا :)

هر روز پیگیری کنین پول واریز میکنن
سلام
شارژ بازی پرسپولیس تراکتور نیومده هنوز؟
پیش بینی واسه امروز چیزی هس از 203060 و 20576؟؟
سلام،شارژی الان فعال هست?
(26-09-2015، 02:02 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این 8123 کسی امروز شارژ گرفته ازش Huh.gif

دوستان میگفتن پیام تبریک شارژی که فرستاده قسمت کد شارژش خالی بوده
پیش بینی فوتبال همراه اول

1-برد رئال مادرید
2-مساوی
3-برد مالاگا

ارسال عدد مورد نظر به 203060

بازی ساعت 19:45 امشب شروع میشه
(26-09-2015، 02:04 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد ارسال کدتون چجوری شازژ بگیرم
(26-09-2015، 02:20 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-09-2015، 02:04 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد ارسال کدتون چجوری شازژ بگیرم

سپس ارسال davat به 737113 ویه کد بتتون میده که هر 5 نفر که دعوت کنید 1000 میده بصورت نامحدود
ت ١٠٠٠ را به ٢٠٣٠٦٠ بفرستيد و شارژ برد استقلال خوزستان را بگيريد و با توپ خاموش لغو كنين حالا ميتونين توي پيشنهاد امشب رئال مادريد شركت كنيد
دوستان محض اطلاع 8123 داره شارژ میده ولی هنگ نیست Lightbulb.gif
ساعت خاصی هنگ