موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان میخواستم بدونم بعد ثبت نام در قطره قطره و انجام تراکنش بعد چند روز 60 مگ نا فعال میشه؟
(26-09-2015، 02:52 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساعت خاصی هنگ

والا نمیدونم چه ساعاتی هنگ هستش ولی الان کد شارژ میده
دیروز هنگ بود بنظرم
(26-09-2015، 02:22 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-09-2015، 02:20 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-09-2015، 02:04 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،شارژی الان فعال هست?
بعد ارسال کدتون چجوری شازژ بگیرم

سپس ارسال davat به 737113 ویه کد بتتون میده که هر 5 نفر که دعوت کنید 1000 میده بصورت نامحدود
با شش تا سیم سند کردم دو تاشو قبول کرد کی شلرس ازم خورد نه پونصدی داد نه هزاری
ما بازی دیروز شرکت چرا شارژ استقلال نداد
(26-09-2015، 03:08 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با شش تا سیم سند کردم دو تاشو قبول کرد کی شلرس ازم خورد نه پونصدی داد نه هزاری

با سیم کارتی که میفرستی باید حواست باشه هیچوقت با اون سیم از این سامانه شارژ نگرفته باشی
(26-09-2015، 02:56 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-09-2015، 02:52 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساعت خاصی هنگ

والا نمیدونم چه ساعاتی هنگ هستش ولی الان کد شارژ میده

ساعت 12:30 شب هنگ بود من دوباره این موقع زدم هنگ بود
شارژ بازی پرسپولیسو الان کسی امتحان کرده ببینه میده یا ن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان این تخفیف نت ۶۰۰ مگ یک ماه هست یا ن
کد ۶۰۰ مگ رو میزارید .