موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-09-2015، 04:30 AM)Mesuod Özil نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه هایی که امشب لغو شدن
1- hdsb
2-radh
737464-3
8123-4
5-جملک jomlak

جدی لغو شدن همشون ؟؟

یعنی HDSB دیگه شناسه نمیده...من الان زدم گفت 50 مگ داری....ولی مرحله دوم را زدم

یکی تست کنه ببینیم لغو شدن همشون...
سلام ..دوستان کسی هس به ۷۲۰ زنگ زد..در مورد اون ده تمنی که گرف ازتون؟؟
سلام شارژهرمي737464رسمأتموم شدپس خودتون روديگه بابت پخش كردن كدخسته نكنيد
ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﻫﺎ ﺑﺎ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺳﻮﺍﻝ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺎﺭﮊ ﯾﺎ
ﻧﺖ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﺷﻮﯾﺪ
ozv sarz
ﺑﻪ
8282
یادت نره فقط دوشنبه ها بزنی?
(26-09-2015، 10:51 AM)hosene71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-09-2015، 07:43 PM)hosene71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لطفا چندتا سوال میپرسم جوب بدید کسی هم که تست کرده لطفا بگه
شارژ 5 تومنی با تخفیف الان چه سامانه ای داره میده و چند تومنه؟با شارژ صفر میشه گرفت؟فقط شب میشه گرفت؟
بعد این دوراهی که چند نفر از دوستان گذاشتن .من هر روز و هر ساعتی که میزنم خرید انجام نمیشه.کسی تا الان گرفته؟
سوال اخر این سرویس اسان زبان هنوز شارژ میده؟کدش پی هست؟

جواب لطفا

سلام من به صورت جامع جوابتون میدم الان شنبه هستش اکثر سامانه ها که قبلا میداده الان داره به روز میشه پس تا عصر غیر فعال تخفیف 5 تومنی شارژ که چند وقت نمیزارن اگرم باشه تخفیف 10 تومنی شما تا عصر صبر کنین
امیدوارم جوابتون گرفته باشین
(23-09-2015، 09:48 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ اینترنت سه ماهه پنج گیگ 10000 تومان برای اولین بار در مسابقات آناتومی

از همه جا ارزانتر
سرعت بالا 3G
ایرانسل . همراه اول . رایتل

با 10000 تومان 5 گیگ اینترنت سه ماهه از مسابقات اناتومی بگیر

کد زیر را شماره گیری کنید

*720*36111*481376#

ستاره هفتصد و بیست ستاره سی و شش ؛ صد و یازده ستاره چهل و هشت ؛ سیزده ؛ هفتاد و شش مربع

کسانی که اینترنت دارن هم الان بگیرن اضافه میشه به حجم قبلی
چون این مسابقات زود تموم میشه.کارت عابربانک و رمز دوم میخاد

دوستان مالباخته در این مسابقه

من به شماره  03136111 زنگ زدم شماره کارت بانکی گرفتن قرار شد تا اخر وقت اداری امروز پول رو برگردونن

این مسابقه یه وعده تو خالی بوده اپراتور گفت اصلا برای کسی فعال نشده نمی دونم بعضی ها میگفتن برای من فعال شده
دوستان شارژ پیش بینی بازی استقلال خوزستان فعال شده با ارسال ت 1000 به 203060
(26-09-2015، 12:22 PM)m h a نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ پیش بینی بازی استقلال خوزستان فعال شده با ارسال ت 1000 به 203060

نداد ک من پرسپولیسو شرکت کردم اشتباه زدم الان فک کنم برا تراکتوره چون استقلالو زده بودم نداد یا واسه لغو کردنم هست نباید لغو میکردم Sad.gif
هردو پیش بنی درس حدس زده بود ولی نداد
برای 203060 من فقط استقلال خوزستانو شرکت کرده بودم که شارژ اونو الان داد ....

-----------------------

تو پیامی که شارژ جایزه توش بود اینم زده:

میتونی باز هم شارژ رایگان ببری و به دوستات هم این فرصت رو بدی که شارژ دریافت کنن
در طرح دعوت از دوستان
برای شروع عدد 1 رو به شماره 203334 ارسال کن وپیام دریافتی رو بخون