موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-09-2015، 05:47 PM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 05:44 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 05:42 PM)register نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 05:38 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 05:36 PM)Mesuod Özil نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید من صاحب اصلی پخش کننده این خبر رو پیدا نکردم واسه همین زیر این پست گذاشتم خیلی خیلی ممنون من از 7374645
چندتا 5 تا شارژ جدید گرفتم وقتی هنگ کرده بود مرسیییییییییییییییییییییی

من گذاشتم که به مناسبت عید میده

من با یه سیم کارتم از هرمی یدونه گرفته بودم و لغو کردم کسی هم کدش رو نزده الان 1000 بفرستم شارژ میده?????

نه دوست عزیز تا کسی کدت رو نزنه نمیده میتونی دوباره عضو بشی و دوستانت کدت رو بزنن تا بهت بده

همونایی ک قبلا زدن میتونن دوباره بزنن???

اره
حسین 27 مرسی
نتیجه فوتبال چی شد؟
(24-09-2015، 05:41 PM)Mesuod Özil نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 05:00 PM)وحـــــید1212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 5بار P فرستادم ۴تا شارژ داد همشم درست بودن

داداش میگی من پنچ بار فرستادم خب اونو بعدا اون مهلتش که روط بعد هست بعد 12 چند بار فرستادی یا قبل ازون موعد که خودش گفته باید زودتر از ساعت 12 که قبل ازین که یه روز بگذره چند لار بفرستیم اینو مبشه؟کسی توضیح بده
من که الان فرستادم بعد 12 شب بعو جند بار بفرستم که ش اضافه بگیرم یا الانپ میتونم بفرستم چه؟چوریاست

داداش من همون شب اول عضو شدم بعد ۱۲ زدم گف زود فرستادی بیحیالش شدم لغوم نکردم گفتن چند تا میده منم شانسی ۵بار فرستادم که ای کاش ۵۰بار میفرستادمممم
(24-09-2015، 05:52 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتیجه فوتبال  چی شد؟

دقیقه 68 0-0
(24-09-2015، 05:55 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 05:52 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتیجه فوتبال  چی شد؟

0-0 دقیقه 68 Biggrin.gif

الان نمیشه عوض کنیم نظرمونو؟
همونایی ک قبلا زدن میتونن دوباره بزنن???
[/quote]

اره
[/quote]

شما مطمئنی ک با خط هایی ک قبلا کد زدیم بازم میشه زد؟!!
این 8123 دیگ الان بیشتر از 10 تا نمیده صب کنید شب ساعت 10 ب بعد همه با هم بفرستیم والا
ساعت 3 امروز خوب بود من 40بار فرستادم 34 تا کد جدید بهم داد
اره
[/quote]

شما مطمئنی ک با خط هایی ک قبلا کد زدیم بازم میشه زد؟!!
[/ نه با خطایی که قبلا کد زدین دیگه نمیشه زد،اما اون خطیت رو که کدش رو قبلا میزدن برات الان خطایه جدید میتونن برات بزنن،خطایی که کد کسی رو نزدن
تبریک استقلال بررررررد