موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان کمک 737609، 1 ساعت بیشتره مرحله 2 فرستادم جواب نداده یعنی اگه سیم کارت دربیاریم مثه بعضی مسابقات قبلا میداد میفرسته Undecided.gif
(04-10-2015، 08:47 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
84904 هم پیام داده
امروز 1000 تومان شارژ هدیه برای همه بدون قرعه کشی
همین الان 1 رو بفرست ب سوال پاسخ بده
چقد الکی پیام میدن نکنه همون rdah هست

84904 همون SARDAR هستش
(04-10-2015، 08:49 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک 737609، 1 ساعت بیشتره مرحله 2 فرستادم جواب نداده یعنی اگه سیم کارت دربیاریم مثه بعضی مسابقات قبلا میداد میفرسته Undecided.gif

من سیمکارتم خاموش بوده الان روشن کردم پیاماش اومد
بچه ها ما که قبلا عضو فرار شدیم و شارژ نداد الان دیگه نمیده؟
واسه منم جواب 737609  جواب نداده بعد از یکساعت
بعد از یک ساعت اینو فرستاد Dodgy.gif
به مسابقه زير گنبد کبود خوش آمدي
-
ز آغاز بايد كه داني درست
سرمايه گوهران از نخست
كه يزدان ز ناچيز، چيز آفريد
بدان تا توانايي آرد پديد
*
سرزميني که ما آن را ايران مي ناميم، قسمت اعظمي از سرزمين وسيعي است که در جغرافيا به .... مشهور است
1-آسياي ميانه
2-فلات ايران

ارسال گزينه صحيح به شماره737609
(04-10-2015، 08:56 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-10-2015، 08:49 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من سیمکارتم خاموش بوده الان روشن کردم پیاماش اومد

یعنی منظورتون اینه ک خاموش بودن سیم اثری در دریاف شارژ داره؟ ک اینطور نیست اصلا خاموش بودن یا روشن بودنش هیچ اثر ندارد عزیزنان اشتباه نکنید! اگه دستی در کار نباشه و بخوان اون شماره شارژ رو به شما بدهد میدهد مگه اینکه خودشون نخوان.. یعنی خاموش بودن یا نبودنش اثری نداره!!!!!! :| Heart.gif

دعا کنید ک بخوان بدن یعنی شماره رو یه عمر روشن نگه دار....نخوان بدن نمیدن تشکر Tongue.gif
(04-10-2015، 09:02 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه نفر جواب بده لطفا
فرار به من که چند روز پیش عضو بودم  شارژ نداد لغو کردم الان میده یا نه؟
(04-10-2015، 09:11 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-10-2015، 09:02 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه نفر جواب بده لطفا
فرار به من که چند روز پیش عضو بودم  شارژ نداد لغو کردم الان میده یا نه؟
منم عضو فرار شده بودمو لغو کردم
الانم فرستادم نوشت محصول درخواستی در دسترس نمیباشد
فرار اگه بده فقط به خطایی که بار اولشون باشه عضو میشن میده.منم چند روز پیش عضو شدم نداد لغوش کردم الان دیگه نمیده.
(04-10-2015، 09:17 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرار اگه بده فقط به خطایی که بار اولشون باشه عضو میشن میده.منم چند روز پیش عضو شدم نداد لغوش کردم الان دیگه نمیده.

فرار اصلا نمیده ۱۲۰ کم میکنه میره رو شارژ شگفت انگیز سیم کارت نزنید