موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ozv farar
fb 1
fb 1
مرحله دریافت شارژ fb 800 البته شب ساعت 12 بزنید مرحله شارژو چون الان میگه محصول درخواستی در دسترس نیست،اعتبار فراموش نشه 4 تومن ضرر کردم تا فهمیدم
(30-09-2015، 09:27 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 09:19 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 09:17 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوسان.شارژ بازی بارسا رو دادن?!

بله داد دوتا هزاری بود

گف محتوای امروز ب پایان رسیده.چیکار کنم?راهی نیس بتونم بگیرم!?

ت 200فرستادی احتمالا دوبار ت1000بفرس میده منم ت 2000فرستادم اینو گف
(30-09-2015، 09:30 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv farar
fb 1
fb 1
مرحله دریافت شارژ fb 800 البته شب ساعت 12 بزنید مرحله شارژو چون الان میگه محصول درخواستی در دسترس نیست،اعتبار فراموش نشه 4 تومن ضرر کردم تا فهمیدم

مسابقه فوت موب
درست بود.
200 امتیاز گرفتی
الان فهمیدی که 18 نفر از بازیکنای هر تیم فقط میتونن روی نیمکت بشینن. حلا بگو ببینم از این تعداد، بازیکنایی که هر تیم به زمین میفرسته چند نفره؟
1-سیزده نفر
2-یازده نفر
ارسال عدد گزینه مورد نظر پس از fb
مثال: fb 1

بهم امتیاز داد.حرفی از شارژ نزد که  Undecided.gif Undecided.gif
(30-09-2015، 09:30 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv farar
fb 1
fb 1
ساعت 12 یعنی قبلش یا بعدش؟
سر ساعت 12 که نمیشه
ozv farar
fb 1
fb 1

یعنی الان فقط ozv farar رو بفرستیم ؟
بقیه مراحلو کی بفرستیم
بیشتر توضیح میدی؟
چرا دیگه کسی نمیگه از سردار گرفته یا نه یعنی امروز دوباره عضو شدیم لغو کنیم نمیده؟ Sad.gif
سردار دیگه نمیده من دیروز 6عصر عضو شدم تا الان میگه در دسترس نیست.
پیشنهادویژه جزیره هوشمند! حداقل30%تخفیف مکالمات ایرانسلی، هرروزعصر. عید قربان تاغدیر عضویت رایگان باشماره گیری
*135*1#
هرمی بازم مث سری قبل داره تکراری میده Undecided.gif
Sajjad_1404

Ozv farar 
fb 1
fb 1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
الان كه ما مراحل را طي كرديم و اخر هم لغو كرديم بايد از اول عضو شيم و مراحل را طي كنيم ؟ يا ميشه بعد از لغو كردن هم اخر شب fb 800 رو بزنيم و شارژ را بگيريم ؟!