موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-10-2015، 03:58 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
6 و بفرستيم واسه 8080
مال اىرانسله؟يا همراه اول؟؟؟

همراه اوله
شارژ هرمی واسه چی جواب نمیدم؟
من نیم ساعت پیش چندبار 1000 رو فرستاده بودم الان داره جواباشون میاد
اين هرمي باچندين دعوت چرا1كدتكرارميده!
دوستان من رنگ رخسار ساعت حدود 11 صبح ی خط زدم 2 تا شارژ داد ولی یک خط دیگه 2 بعدازظهر فرستادم یک شارژ داد. یعنی برای همه یک شارژ شد؟ کاش زوتر رنگ 1000 میفرستادم Sad.gif
(02-10-2015، 12:33 PM)armanznd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزم
من تازه همراه اول خریدم تو عمرمم نداشتم
میشه یکم راهنماییم کنین ک مثل ایرانسل شارژ رایگان نت رایگان مکالمه رایگان و ... داره یا نه؟
مرسی عزیزان
عیدتونم مبارک
مدیران عزیز و کاربران عزیز هم بخاطر پیام نا به جا و بی مربوط منو ببخشن اگرم با قوانین مشکل داره پاک کنین
علاوه بر مواردي كه بقيه دوستان گفتن با زدن *8# ميتونين عضو بأشگاه فيروزه اي شين و با هر ١٠٠٠ تومان ٥ امتياز بگيرين و براساس امتيازات جمع اوري شده مكالمه يا پيامك و يا هداياي ويژه بگيرين فقط امتياز شما تاريخ انقضاي دو ساله داره ... با زدن عدد ٢ به ٨٠٤٧ از ليست هدايا ميتونين خبردار شين البته بعد از اين كه عضو شدين
(02-10-2015، 04:53 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من رنگ رخسار ساعت حدود 11 صبح ی خط زدم 2 تا شارژ داد ولی یک خط دیگه 2 بعدازظهر فرستادم یک شارژ داد. یعنی برای همه یک شارژ شد؟ کاش زوتر رنگ 1000 میفرستادم Sad.gif

منم ظهر فرسادم.یکی داد.با شارژ صفر هم گرفتم.خطم شارژ نداش
رنگ رخساره تا چه روزی فعاله؟
SHERVIN SKYLOVEاين هرمي باچندين دعوت چرا1كدتكرارميده!

دوستان چند پست قبل گفتن شارژ هرمي ثبت نميشه اگر به كساني گفتين كدتونو بزنن فعلا دست نگهدارين
(02-10-2015، 05:08 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2015، 04:53 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم ظهر فرسادم.یکی داد.با شارژ صفر هم گرفتم.خطم شارژ نداش

رنگ رخسار باید دقت کنید موقع ثبت نام‌چه میده!!.
اس میگه دوتا شارژ
باید بعدش اف کنید. چون اس دوم میگه یک شارژ هدیه میگیرید.
من به چنتا خط هام دوتا داد ولی‌به بعضی یکی‌بررسی کردم دیدم دلیلش این بود