موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان خبری از شارژنیست؟
دوبارع باید AG 1 رو فرستاد یا فقط AG 700 دیشب عضو شده بودیم؟؟؟
دارم تست میکنم اگه داد میزارم
(30-09-2015، 06:57 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 06:50 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره میده من دو خط داشتم یکی دو روز پیش فعال کردم باید دیشب میگرفتم خونه نبودم امروز گرفتم اون خطم هر چند عیرفعال کردم و امروز بعدازظهر تست کردم مرحله اولش بعد از چند ساعت یعنی همین الان AG 700 فرستادم داد پس الان دوباره عضو شو مرحله دوم ساعت 8 یا 9 شب بزن به شرطی که قبلا نگرفته باشی

والله من فرستادم اصن جواب نداد گفتم كه ميخواد شارژ رو بكشه بالا كسي گوش نكرد به بعضيا داد بعضيا نداد.... فك كنم فقط يه سيم بهم داد Biggrin.gif فداي سرتان گردد خخخخخخخ
۷۳۷۹۷۶ پیام داد.تست کردم حرفی از شارژ نزد
ممنون البته یکی از دوستان دیروز میگفت حتی بدون عضویت هم AG 1 بفرستیم میده و شما هم میگین الان AG 700 فرستادین احتمالا منظورتون اینه چند ساعت قبل فقط AG 1 فرستادید یا OZV SARDAR هم فرستادین قبلش حالا من از همون اول AG 1 میفرستم.
(30-09-2015، 07:08 PM)ali71020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوبارع باید AG 1 رو فرستاد یا فقط AG 700 دیشب عضو شده بودیم؟؟؟

اگه لغو نکردی ‏AG 700‎‏ بفرست اگه لغو کردی مراحل رو از اول انجام بده
(30-09-2015، 07:09 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون البته یکی از دوستان دیروز میگفت حتی بدون عضویت هم AG 1 بفرستیم میده و شما هم میگین الان AG 700 فرستادین احتمالا منظورتون اینه چند ساعت قبل فقط AG 1 فرستادید یا OZV SARDAR هم فرستادین قبلش حالا من از همون اول AG 1 میفرستم.

من چند ساعت پیش ‏ozv sardar ‎‏ بعد ‏AG 1‎‏ و صبر کردم تا الان و الانم ‏AG 700‎‏ فرستادم داد
سلام دوستان این شارژی ک درموردش صحبت میونید همون ozv sardar هستش؟ خب من اینو فرستادم میگه ag 1 رو بفرستم؟ آیا الان بفرستم؟
آخه شما صحبت از ag 700 کردید
من الان ag 1 رو فرستادم باز سوال جواب دادم حرفی از شارژ نزد