موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
لغو سردار چی هست.
(29-09-2015، 07:16 PM)مرتضی داوری نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو سردار چی هست.

L sardar
(29-09-2015، 07:14 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من لغو کردمو دوباره الان فرستادم جواب اومد محصول در دسترس نمیباشد

منم لغو کردم.الان فرستادم..شارژو داد
دوستان منکه دیروز مسابقه رو تست کردم گذاشتم اینجا میدونستم شارژشم میده ولی همه ازینجا کپی کردن و اومدن گفتن نمیده.ولی باید بگم حتی اوناییم ک لغو کردن میتونن AG 700 رو بفرستن ب 8282 و شارژشونو بگیرن لغوشم L sardar ب 8282
(29-09-2015، 07:14 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من صبح لغو کرده بودم ولی الان فرستادم بهم داد ولی با خطی که دیروز عضو نشدم میگه محصول درخواستی در دسترس نیست
(29-09-2015، 07:20 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من صبح لغو کرده بودم ولی الان فرستادم بهم داد ولی با خطی که دیروز عضو نشدم میگه محصول درخواستی در دسترس نیست

ممنون دوباره ag 700 فرستادم اومد
دوستان یعنی ما که دیروز جوابو نفرستادیم ،راهی هست شارژ بگیریم باید عضو شیم و ag 1 رو بفرستیم یا نه فقط خطایی که دیروز جوابو دادیم میده
(29-09-2015، 07:06 PM)√ ℳ๏̯͡๏みάრრσძ √ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-09-2015، 07:04 PM)hossein2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونایی که دیروز نتونستن بگیرن

ﺍﯾﻨﻢ ﺷﺎﺭﮊ ﻋﻀﻮ ﺳﺮﺩﺍﺭ
ag 700 ﺑﻪ 8282 بفرستید

داداش قبل اينكه تو كپي كني حميد برا من فرستاد و من گذاشتم... Dodgy.gif

دمت گرم که زودتر گذاشتی .والا من خوشحال میشم دوستان زودتر از من اقدام کنن Heart.gif
(29-09-2015، 07:23 PM)یاسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یعنی ما که دیروز جوابو نفرستادیم ،راهی هست شارژ بگیریم باید عضو شیم و ag 1 رو بفرستیم یا نه فقط خطایی که دیروز جوابو دادیم میده

من با خطی که دیروز عضو نشدم ag۱ رو هم فرستادم ولی فعلا جوابی نداده
الان كه عضوسردارشدم دقيقأمث ديروزسوال داداحتمال بسيارزيادبه كساي كه نگرفتن بده