موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان کسی که قبلا گرفته باشه دوباره الان شارژ توسته بگیره از ۸۱۲۳؟؟
م هرچی میزنم همون کد اخری که دیروز دادومیده
(24-09-2015، 10:57 PM)poua1394 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه قبلا گرفتی دیگه نمیتونی بگیری
(24-09-2015، 10:55 PM)zare1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که میزارم سامانه خلوت بشه تا کد کسی دیگه را برام نفرسته و حق یه نفر دیگه ضایع نشه و یک بار هم بیشتر نمیفرستم تا حق شرکت ضایع نشه

واقعا اگه کسی حلال و حروم سرش بشه همینکاری رو که شما میکنید انجام میده.
دمتون گرم Heart.gif Heart.gif Heart.gif
(24-09-2015، 11:04 PM)raaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 10:57 PM)poua1394 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه لغو کرد باز شرکت کرد!؟
(24-09-2015، 11:10 PM)poua1394 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2015، 11:04 PM)raaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه لغو کرد باز شرکت کرد!؟

نه دیگه شما شارژو گرفتی
(24-09-2015، 10:55 PM)zare1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که میزارم سامانه خلوت بشه تا کد کسی دیگه را برام نفرسته و حق یه نفر دیگه ضایع نشه و یک بار هم بیشتر نمیفرستم تا حق شرکت ضایع نشه

احسنت آقای زارع
دوستان یک روش خوب برای اینکه حق کسی ازین مسابقات ضایع نشه و هر روز مسابقات محدودتر نشه اینه ک وقتی چنین باگ هایی پیدا شد سریع ی عده ب پشتیبانی اون مسابقات زنگ بزنن تا اون باگ ها رو برطرف کنن چون اگه ینفر زنگ بزنه منشی های اون شرکت زیاد حرفشو جدی نمیگیرن و همیشه سیستماشون وقتی شلوغ بشه همینطوری میشه
(24-09-2015، 11:25 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یک روش خوب برای اینکه حق کسی ازین مسابقات ضایع نشه و هر روز مسابقات محدودتر نشه اینه ک وقتی چنین باگ هایی پیدا شد سریع ی عده ب پشتیبانی اون مسابقات زنگ بزنن تا اون باگ ها رو برطرف کنن چون اگه ینفر زنگ بزنه منشی های اون شرکت زیاد حرفشو جدی نمیگیرن و همیشه سیستماشون وقتی شلوغ بشه همینطوری میشه

میشه یه روش خوب هم ارائه بدید واسه وقتایی که آپسان مسابقه میزاره و بیشتر شارژ میخوره تا شارژ بده ؟؟
یه سری اتفاقها همیشه به ضرر بوده و یه سریشون به نفع
8123 هرچی پیام میدم جواب نمیاد از ساعت 8تا الان.برای شماهم اینطوره؟؟
اونایی که حلال حروم میکنن قصد جسارت ندارم ولی من ۱۷ تومن شارژ تو گوشیم بودهر روز مسابقاتو تست میکردم و بعد لغو یه هفته رفتم مسافرت گوشیم خونه بود اومدم دیدم شارژش صفر شده در حالی که مسابقاتو لغو کرده بودم اونوقت شرکتا حلال حروم سرشون میشه یا خود ایرانسل که هزینه اینترنتش چند برابر بقیه کشوراس و سرعتش یک صدم کشورای دیگه؟؟