موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-09-2015، 06:08 PM)saman518 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
پیش بینی چرافعال نمیشه؟
نه فعال نشده
شارژ هزار تومنی ارسال عدد۱به۹۰۹۱
تست نشده
9091 پیام انبوه داد تست کردم یه سوال جواب دادم فقط گفت 27 هزار شارژ داریم اما شارژ نداد
9091 نداد
دوستان عزیز وقتی یک متنی رو از گوشیتون میخواید کپی پیست کنید از گوگل کروم استفاده نکنید چون به طور خودکار فونت هارو درشت میکنه و کاربران فکر میکنن شما خودتون درشت کردید ممنون
بچه ها الان AG 700 رو بفرستیم میده؟؟؟
(30-09-2015، 06:37 PM)ali71020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره میده والا من دیشب نگرفتم خونه نبودم الان گرفتم ولی مرحله اولش بعدازظهر فرستادم
(30-09-2015، 06:37 PM)ali71020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به من که گفت محصول در دسترس نیست ،نمیده به خط هایی که دیروز عضو شدیم
آقا پلنگ من دیشب عضو شدم بعد میگفت محصول در دسترس نیس لغو کردم الان با وجود لغو هم میده ؟
(30-09-2015، 06:50 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا پلنگ من دیشب عضو شدم بعد میگفت محصول در دسترس نیس لغو کردم الان با وجود لغو هم میده ؟

اره میده من دو خط داشتم یکی دو روز پیش فعال کردم باید دیشب میگرفتم خونه نبودم امروز گرفتم اون خطم هر چند عیرفعال کردم و امروز بعدازظهر تست کردم مرحله اولش بعد از چند ساعت یعنی همین الان AG 700 فرستادم داد پس الان دوباره عضو شو مرحله دوم ساعت 8 یا 9 شب بزن به شرطی که قبلا نگرفته باشی