موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-09-2015، 11:22 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 11:13 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بامعذرت فراوان من يك مقدارگيج شدم
الان
OZV FARAR
FB 1
وساعت 12شب
FB 800
بفرستيم شاجوميده آيا؟

FB 1 رو دوبار باید بفرستید
بار اول برای شروع مسابقه هست
بار دوم پاسخ به سوال

به من امتیاز میده فقط . شمام همینطوره؟
هرمی ایرانسل غیر فعاله؟
هرچی میفرستم جواب نمیده
(30-09-2015، 11:22 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 11:13 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان
OZV FARAR
FB 1
وساعت 12شب
FB 800
بفرستيم شاجوميده آيا؟

بار دوم پاسخ به سوال

من جواب دادم گفت درسته 200 امتياز كرفتي ..يعني شارژ نميده؟
(30-09-2015، 10:56 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 10:44 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 10:39 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 10:30 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقایون شما این همه شارژ گرفتید بخاطر 240 تومن چقدر سوال میپرسید،خواستید بزنید،نخواستید نزنید،سوالای الکی چیه

چرا ناراحت ميشين !!!شايد ميخوان كاملا متوجه روش كار بشن شما كه انقدر زحمت كشيدين و با صبوري  راهشو پيدا كردي چند  تا سوال كه مشكلي نيست

کسی ناراحت نمیشه،فقط هر سوال 60 دفعه پرسیده شده،منظور اینه یکی که سوال میپرسه شاید سوال بقیه هم باشه و دیگه سوال تکراری نپرسند،10 روزی 200 تا صفحه پر میکنن از اسپم

دوست عزیز هیچکس سوال تکراری نپرسیده Wink.gif شما خودتا ناراحت نکن.مدیران موبایل روز به صورت 24ساعته آنلاین هستن درصورت مشاهده تکراری بودن سوالات پاک میکنن Lightbulb.gif

(30-09-2015، 11:19 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان
OZV FARAR
FB 1
وساعت 12شب
FB 800
بفرستيم شاجوميده آيا؟

اینطور که آقا سجاد گفتن بله، 12 به بعد با ارسال fb 800 شارژ میده
دوست عزیز،احتمالا 12 به بعد بده یا بعدازظهر،من فقط کد دریافت شارژ رو پیدا کردم
(30-09-2015، 11:39 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان
OZV FARAR
FB 1
وساعت 12شب
FB 800
بفرستيم شاجوميده آيا؟

بار دوم پاسخ به سوال

من جواب دادم گفت درسته 200 امتياز كرفتي ..يعني شارژ نميده؟
واسه همه همینو گفته. ببینیم چی میشه حالا. امیدواریم بده
(30-09-2015، 11:40 PM)Eagle نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-09-2015، 11:35 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان
OZV FARAR
FB 1
وساعت 12شب
FB 800
بفرستيم شاجوميده آيا؟

بار دوم پاسخ به سوال

به من امتیاز میده فقط . شمام همینطوره؟

مرحله آخرشو 12 (FB 800)به بعد بزنید نه الان

الان زدم ديكه نميده؟
اين مسابقه فرار روقبل از12بايدلغوكنيم وبعدFB ‎800روارسال كنيم يا_ن لغو نشه؟
(30-09-2015، 11:41 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان زدم ديكه نميده؟

شما لغو نکن و 12 به بعد بزن شاید شارژ داد
دوستانی ک سردار شرکت کرده بودن همون شبی ک پیام انبوه داده بوده آیا مرحله دوم میفرستادن تبریک میگفته؟ چون سردار امروزم مرحله دوم فرستادم امتیاز میداد و احتمالا باید پیامها مشابه باشه با farar
سلام بچه ها امروز 2 تاشارژه ؟
Ozv rdah

ozv farar

?

صفحات قبلو خوندم اینو متوجه شدم