موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-10-2015، 11:30 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 11:22 PM)♥♥♥ MaNi ♥♥♥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 11:18 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 11:11 PM)♥♥♥ MaNi ♥♥♥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8282 درست شد الان سریع جواب میده

شارژ هست مال 8282 که بده ؟؟؟؟؟؟؟

rdah شناسه میده farar هم میگه موجود نیست

RDAH شناسه شارژ میده
.
خیلی وقته 1 شارژ درست و حسابی نیومده من خودمم دیگه شارژ واسه مصرفم داره تموم میشه

نه شناسه تخفیف اینترنت میده وقتی وارد میکنم قیمتش 5900 زده
[quote='ali7842' pid='152962' dateline='1443725727']
سلام بچه ها RDAH رو لغو کنیم؟؟؟
[/quote
منکه همون دیروز گفتم بهتون ولی گوش ندادین ﺑﻨﻈﺮﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩﻭﺗﺎﺷﻮﻧﻮ ﻟﻐﻮ ﮐﻨﯿﺪ . ﭼﻮﻥ ﺑﺎﺍﯾﻦ
ﺣﺴﺎﺏ ﺑﺎﺯﻡ ﻓﺮﺩﺍ ﺻﺐ ﺑﺘﻮﻥ ﭘﯿﺎﻡ ﻣﯿﺪﻧﻮ ﺍﺯﺷﺎﺭﮊﺗﻮﻥ ﮐﻢ ﻣﯿﺸﻪ مث امروز ﺣﺎﻻﺑﺎﺯﻡ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﺪ
به نظر من rdah رو لغو نکنید برای عضویت که شارژ کم نمیکنه
اگه بعد 12 یا تا صبح شارژ نداد لغو کنید
دوستان هرمی دوباره چقد دیر جواب میده من ی خط ظاهرا قبلا عضو بوده دوباره کد عضویت فرستادم جواب نداد یعنی اون کدو اگه خط دیگه بزنم چون برا اون خطم فرستادم شارژ اولین نفرشو نمیده؟ Sad.gif
(02-10-2015، 12:11 AM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هرمی دوباره چقد دیر جواب میده من ی خط ظاهرا قبلا عضو بوده دوباره کد عضویت فرستادم جواب نداد یعنی اون کدو اگه خط دیگه بزنم چون برا اون خطم فرستادم شارژ اولین نفرشو نمیده؟  Sad.gif

راهکار برا هرمی من رود گرفتم
یک بار 1000 بفرس وقتی پبام عضوامد دوباره 1000 بفرس من خودم 3بار اینجور گرفتم
بجز *۵۵۵مربع دیگ چه جوری میشه بسته اینترنت خرید
(02-10-2015، 12:15 AM)razaali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*100#
*733#
دوتا تخفیف نت 10تومنی هم هست ک5تومن میده
ozv jomlak> 8282
ozv gzl> 8282
(02-10-2015، 12:15 AM)razaali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ارسال ozv rdah به شماره ٨٢٨٢ و زدن كد rh 555 بعد از ١٢  امشب شناسه نت ميتوني بگيري كه ٥٠٠٠ تومان تخفيف داره!! بايد ٥٩٠٠ پول بدين با كارت بانكي و رمز دوم

555 درست شده فقط باید چند بار شماره گیری کنی
با 720 و 780 و 733 میشه نت از طریق حساب بانکی خرید
مسعود با خطی که کد داریم ولی شارژ نگرفتیم میشه؟