موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اینو فرستاد
دوشنبه های پاییزی شروع شد
به "***** من" خوش آمدی
چرا دوشنبه؟ چون دوشنبه ها با پاسخ به یک سوال میتونی شارژ یا اینترنت رایگان برنده بشی!
3تا ماشین هم به 3 نفر جایزه میدیم که SU LIST رو بفرستی میتونی ببینی ماشین ها و بقیه جایزه ها چی هستن
اگر دوست نداری اینجا باشی، LAGHV SARZ رو بفرست به 8282
پشتیبانی:02196864264
هزینه فقط صدوبیست تومان
سوالی نپرسید، مرحله بعدش چیه دوستان؟
ozv sarz ک سوال نمیده لامصب.گمونم باید 1 هفته صبر کنی ک شارژ بده.مثلا این دوشنبه عضو شدی صب کنی دوشنبه دیگ بیاد ک بهت شارژ بده چون الان ک عضو میشی اصلا سوال نمیپرسه.من 8 ساعته ک عضو شدم اصلا سوال نپرسیده پس میشه نتیجه گرف اصن چرته
حتما الان فعال نشده.شاید فردا ظهر تا عصر فعال بشه.
شناسه اي وجودنداره اين سري همراه اول هداياي روبصورت دستي به كساي كه به نمايشگاه رفتن ميده صفش هم بسيارطولاني هست
(28-09-2015، 01:56 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv sarz ک سوال نمیده لامصب.گمونم باید 1 هفته صبر کنی ک شارژ بده.مثلا این دوشنبه عضو شدی صب کنی دوشنبه دیگ بیاد ک بهت شارژ بده چون الان ک عضو میشی اصلا سوال نمیپرسه.من 8 ساعته ک عضو شدم اصلا سوال نپرسیده پس میشه نتیجه گرف اصن چرته

سرزمين من بار اولش نيست كه فعال شده فكر كنم اينطور نيست؟ قبلا چطوري شارژ ميداده
دوستان من از 8123 نت گرفتم و با 720 شناسه رو وارد کردم ولی هنوز بسته فعال نشده
من در اخرین مرحله 1 رو زدم بعد نفهمیدم چی جواب داد فک کنم قبل اینکه جواب بده دکمه برگشتزدم و شناسم ام سوخت والان میزنم این فاکتور موجود نیست میگه حالا ازون طرف بسته هم فعال نشده واز 720 پیامش نیومد فکر میکنید شناسه سوخته ؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم اخرین مرحله دکمه برگشت زدم یا نه چی اخر سر،گفت یا نه؟؟؟؟

میدونید اخر سر که شماره،گیریی میکنید چه میگی ؟؟؟شایدیاداور کنید یادم باید اون جمله پایان کار:::
لطفا هر چی میدونید بگید هر تجربه ای دارید و میدونید
8123هنگ یا ن
(28-09-2015، 03:20 AM)Mesuod Özil نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من از 8123 نت گرفتم و با 720 شناسه رو وارد کردم ولی هنوز بسته فعال نشده
من در اخرین مرحله 1 رو زدم بعد نفهمیدم چی جواب داد فک کنم قبل اینکه جواب بده دکمه برگشتزدم و شناسم ام سوخت والان میزنم این فاکتور موجود نیست میگه حالا ازون طرف بسته هم فعال نشده واز 720 پیامش نیومد فکر میکنید شناسه سوخته ؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم اخرین مرحله دکمه برگشت زدم یا نه چی اخر سر،گفت یا نه؟؟؟؟

میدونید اخر سر که شماره،گیریی میکنید چه میگی ؟؟؟شایدیاداور کنید یادم باید اون جمله پایان کار:::
لطفا هر چی میدونید بگید هر تجربه ای دارید و میدونید

به منم دوتا شناسه شارژ هزاری داد و بعد از انجام مراحل نوشت تا چند لحظه دیگه پاسختون ارسال میشه یا یه همچین چیزی ولی برای هیچ کدوم شارژ نداد! پیامی هم از 720 نیومد!

بعد زدن 1 هم دیگه مرحله ای نداره، مطمئن باش از طرف شما مشکلی صورت نگرفته؛  دو حالت داره یا این شناسه هایی که میده مشکل داره یا *720# قاطی کرده ...

به هر حال تا فردا اگه شارژ نکرد من زنگ میزنم پشتیبانی 720 ببینم مشکل از چیه!
دوشنبه ها اگه
Ozv sarz
رو به 8282 بفرستی و بعد جواب دادن یک سوال شارژ یا نت رایگان می ده فقط دوشنبه ها این سامانه فعال میشه
u عایا فعال شده////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
(28-09-2015، 10:36 AM)karasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوشنبه ها اگه
Ozv sarz
رو به 8282 بفرستی و بعد جواب دادن یک سوال شارژ یا نت رایگان می ده فقط دوشنبه ها این سامانه فعال میشه
u عایا فعال شده////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نه هنوز