موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
در چه شرایطی نت ایرانسل به قبلیه اضافه میشه کسی میدونه؟
منم گرفتم ولی هنوز متوجه نشدم چی رو فرستادم قاطی پاتی شد شارژو داد البته به سیم دووم داد . . . قبلی رو گفت اشتباه جواب دادی
(27-09-2015، 10:32 PM)peiman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیاست ایرانسل تغییر کرده
دیگه اضافه نمیشه
هر کدوم جداگونه حساب میشه
روش این جطور شارژ گرفتن737623
(27-09-2015، 10:32 PM)peiman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درصورتی که تو شبکه های اجتماعی ب مشترکین اطلاع رسانی کنیم بسته نت ایرانسل رو نخرن .
(27-09-2015، 10:34 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم گرفتم ولی هنوز متوجه نشدم چی رو فرستادم قاطی پاتی شد شارژو داد البته به سیم دووم داد . . . قبلی رو گفت اشتباه جواب دادی

جواب اشتباه هم که بدی شارژ رو براتون ارسال میکنه
(27-09-2015، 10:49 PM)♥♥♥ MaNi ♥♥♥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-09-2015، 10:34 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب اشتباه هم که بدی شارژ رو براتون ارسال میکنه

آره خداروشکر از سیم قبلی هم که اشتباه جواب دادم شارژ گرفتم ولی دیگه با سیم جدید نداد . . . هنگ کرده
میخواستم پیش بینی شرکت کنم میگه خط شما مسدوده با 9990 تماس بگیرید.

موضوع چیه؟
(27-09-2015، 10:57 PM)hajizadeh2002 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع چیه؟

دوست خوبم شما ی موجودی بگیر اگه مسدودی بدلیل چنماه شارژ نکردن باشه اگه حداقل 1000 شارژ کنی درست میشه ولی برا من در این حالت تا حالا نمینوشت با 9990 تماس بگیرم. اگه مسدودی بدلیل این باشه ک 3 بار پشت سرهم کد شارژ اشتباه وارد کردید باید منتظر باشید یا زنگ بزنین
(27-09-2015، 10:57 PM)hajizadeh2002 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع چیه؟

دوست عزیز ما باید بدونیم واسه چ مسدود هستش؟9990تماس کلید 1بزن بعد 0 وصل اپراتور میشوید.خیالتون راحت از مسدودی خارج میکنن