موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-10-2015، 09:16 PM)karasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-10-2015، 09:15 PM)rezarh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این از 84904 اومده
*امروز*
1000 تومان شارژ هدیه مسابقه برای همه
بدون قرعه کشی
همین الان 1 رو بفرست و به یک سوال پاسخ بده
همون سرداره؟

نه اون نیس دزضمن نمیده فقط انبوه فرسنتده میشه

این همون سرداره عزیز
من عضو شدم دوبار Ag 1 روفرستادم
بعد ag 700 رو فرستادم شارژمو داد
سلام من عضو شدم هرچی ag 1 با ag 700 میفرستم این پیام برام میاد
محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمی باشد. لطفا بعدا امتحان کنید.800 تومن هم ازم کم کرد چطور باید شارژ رو گرفت؟
دوستان من با خطی ک قبلا عضو نشده بودم بعده عضویت دوبار ag 1 فرستادم در ارسال دوم ag 1 شارژ داد. پس فکنم فقط ب خطوطی ک روزای قبل عضو شدیم لغو کردیم دیگه نمیده Undecided.gif
(03-10-2015، 09:54 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من با خطی ک قبلا عضو نشده بودم بعده عضویت دوبار ag 1 فرستادم در ارسال دوم ag 1 شارژ داد. پس فکنم فقط ب خطوطی ک روزای قبل عضو شدیم لغو کردیم دیگه نمیده Undecided.gif
واقعا همنطور هست جریان فرار چه شد?
Rdah میده امشب بزنیم ؟
اخه دوروز پیش عضو شدم بعدش لغو نشد کلی شارژ کم کرد
سردار من الان زدم با همین روش.گرفتم.مرسی
(03-10-2015، 10:18 PM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Rdah میده امشب بزنیم ؟
اخه دوروز پیش عضو شدم بعدش لغو نشد کلی شارژ کم کرد

بله میده
(03-10-2015، 09:10 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجیبه من این دستور 8080 رو قبلا یادداشت کردم یبار 8 ب 8080 یبار 5 و اینبار 6 هست چرا هر دفعه عدد متفاوت باید ارسال کرد!

٨ به ٨٠٨٠ تمديد نت به صورت اتوماتيك رو لغو ميكنه و ٦ به ٨٠٨٠ براي بعضي خطها كه نت فعال نداشتن يا جديده ٨٠٠ مگ هفتگي ميده Shy.gifالبته اين كد ها براي همراه اول هستش
(03-10-2015، 07:51 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-10-2015، 02:33 PM)مهدی پرسپولیس نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2 تومن شارژ همراه اول برای پیش بینیه درست بازی
ارسال گزینه موردنظر به 203060
اتلتیکو مادرید-رئال مادرید
94/07/12 ساعت 22:00
1 برد اتلتیکو
2 مساوی
3برد رئال

دوستان احتمال برد کدوم بیشتره