موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-10-2015، 09:26 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نباشید همگی

هرمی ایرانسل تا کی فعاله

احتمالا 10 روز
هرمی باز غیر فعال شد ؟!
(01-10-2015، 09:35 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی باز غیر فعال شد ؟!

غیر فعال نیست جوابش یکم دیر میاد
(01-10-2015، 09:40 PM)sapa188 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، شارژ چی هست الان؟

سلام دوست عزیز فعلاهیچی نیست جز هرمی ک اونم دبرجوابش میادوهنگه اکثر مواقع
هرمی وقتی با کد من عضو میشن واسه اونا پیام میره.ولی واسه من پیام نمیاد که کسی کدمو زده
(01-10-2015، 09:52 PM)kaveh1899 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی وقتی با کد من عضو میشن واسه اونا پیام میره.ولی واسه من پیام نمیاد که کسی کدمو زده

واسه منم اینجوری شده چندبار
نفر اول که کد رو میزنه پیامش میاد ولی نفر دوم پیامش نمیاد
ولی خودم 1000 رو فرستادم شارژو داد
البته با یه کم تاخیر فرستادم
(01-10-2015، 09:58 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-10-2015، 09:52 PM)kaveh1899 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همین کارو کردم.ولی متاسفانه کد تکراری داد بهم
(01-10-2015، 09:58 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز بضی خطوط بااین روش شما شارژ رو میدن ولی اکثر خطا تا پیامش نیاد شارژو نمیده ینی اگ 1000 رو بفرستی کد تکراری میده.
دوستان خبری از 8282 و FARAR نشد؟
با یه کم فاصله زمانی بفرستن شاید بده
مثلا من کد اول که پیامش اومد
خودم چند ساعت بعد 1000 فرستادم دیدم شارژ داد
نگو یه نفر دیگه هم کدم زده ولی پیامش نیومده
بعد نفر بعدی که کدو میزنه باز پیامش میاد. یعنی اکثرا فقط پیامای نفرات اول برام میاد