موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این شارژ هرمی رو چحوری قعال کنیم؟؟
فعلا جواب نمیاد از ۷۳۷۴۶۱
(02-10-2015، 01:14 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیلیور میشه اما جوابی نمیاد

با تاخیر جواب میاد کد رو میده ولی شارژ رو نمیده و یا به همه نداده!!!!"
دوستان من کد مکالمه رایگاه همراه اولو زدم ولی هیچ خبری از تاییدش نشد Undecided.gif

پس پیشوازها رایگان بزنیم؟؟
برای تعویض از همین کدا باید استفاده کرد یا هرکدی میشه؟؟

مرسی
(02-10-2015، 01:43 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من کد مکالمه رایگاه همراه اولو زدم ولی هیچ خبری از تاییدش نشد Undecided.gif

مرسی

اره منم ساعت 21 ارسال کردم اما خبری نبود ینی اینکه جوابی نیومده کسی دلیلشو میدونه
(02-10-2015، 01:43 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی

یکی از این کدهایی که گذاشتن رو بفرست به 8989 تا آوای انتظارت فعال بشه که کاملا رایگانه

بعد میتونی با این کد

ستاره 111 ستاره 222 مربع

آهنگ پیشواز رو به هر آهنگ دیگه ای حتی آهنگای غیر رایگان تغییر بدی شارژی هم ازت کم نمیشه
دوستان ozv farar چیزی نمیده هنوز؟
(02-10-2015، 02:11 AM)jaeger نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه متاسفانه
ولی شاید روزهای اینده شارژ بده...
(02-10-2015، 02:11 AM)jaeger نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه نمیده
Rdahکد شارژ را داد بزنید Shy.gif