موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-08-2015، 11:11 AM)حامد551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-08-2015، 11:05 AM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ایرانسلم قاطی کرده..من از یه سیم کارت تاحالا 3 تا سیم هدیه گرفتم..

مگه میشه؟مگه داریم؟اصلا امکان نداره

یه بار از 2100 ..یه بار از 8085 فکر کنم یه بار هم 2112...
لغو سامانه غرور ملی چیه؟
(06-08-2015، 04:13 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با همه کاربرا هستم...دیگه توی این تاپیک در مورد پیش بینی بازی ها صحبت نکنید...بعد از این پست من اگر کسی اسپم داد یا در مورد بازی ها حرف زد به مدت 5 روز محروم میشه Lightbulb.gif
حالا هرکی میخاد حرف بزنه ببینه اینکارو میکنم یا نه Lightbulb.gif

آقا محمد ب چ دلیل؟ Confused
(06-08-2015، 06:44 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو سامانه غرور ملی چیه؟

off رو بفرستید ب 203047
(06-08-2015، 06:46 PM)حامد551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-08-2015، 04:13 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با همه کاربرا هستم...دیگه توی این تاپیک در مورد پیش بینی بازی ها صحبت نکنید...بعد از این پست من اگر کسی اسپم داد یا در مورد بازی ها حرف زد به مدت 5 روز محروم میشه Lightbulb.gif
حالا هرکی میخاد حرف بزنه ببینه اینکارو میکنم یا نه Lightbulb.gif

آقا محمد ب چ دلیل؟ Confused

کامل واضحه به چه دلیل
(06-08-2015، 06:44 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو سامانه غرور ملی چیه؟

م خاموش
حامد 551 اسپم نده
هیچکس کد نداره براش بزنم؟؟؟
61222
یک به ۷۳۷۸۶۴
زود بزنید
هزاری ایرانسل
یه سوال جواب میدی دوباره یه سامانه دیگه پیغام میده