موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-08-2015، 07:40 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام برا من یکی پیام array اومد و لغو کردم دوباره زدم گفت قبلا شرکت کردی همچین کلمه ای Sleepy.gif

برای منم پیام array داد ولی لغو نکردم و بعد چند دقیقه دوباره زدم داد
به من نداد .تموم شده؟
(17-08-2015، 07:40 PM)armangoli2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه taha چرا هی پیام میفرسته؟ خاطره هم برای من لغو نمیشه. l katere که میفرستم هیچ پیامی نمیاد

این مسابقه‌ های دو مرحله إی همینطورن سخت لغو میشن منظورم اینا ک کد دریافت شارژ رو میگه فردا بزنید
(17-08-2015، 07:41 PM)Mr.Alireza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-08-2015، 07:40 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام برا من یکی پیام array اومد و لغو کردم دوباره زدم گفت قبلا شرکت کردی همچین کلمه ای Sleepy.gif

برای منم پیام array داد ولی لغو نکردم و بعد چند دقیقه دوباره زدم داد

ممنون دوست خوب من دیر فهمیدم که نباید لغو کنیم و بعد ک یکی بدون لغو دوباره زدم تموم بود Sad.gif
Tahaواسه منم پیام میفرسته لغو میکنم میگه به اشتراک درنیامده اید Undecided.gif
(17-08-2015، 07:45 PM)rasta1375 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tahaواسه منم پیام میفرسته لغو میکنم میگه به اشتراک درنیامده اید Undecided.gif

اول عضویت بفرست ozv taha  به 8282  بعد لغو کن L taha
تمام شد نزنید
(17-08-2015، 07:40 PM)armangoli2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه taha چرا هی پیام میفرسته؟ خاطره هم برای من لغو نمیشه. l katere که میفرستم هیچ پیامی نمیاد
آش نخورده دهن سوخته! منم با اینکه صب لغو کردم همش پیام میده طاها و یه عده میگن چرا زنگ زدین پشتیبانیش. اگه زنگ نمیزدم هنوزم چون پیام شارژ میده یه عده شاید شرکت میکردن برا فردا Biggrin.gif و بعدم ک بخاطر ازدحام دیشب و هنگ سیستم بجا ساعت 12 شب از 10 ب بعد صب ظاهرا ب 2 هزار نفر اول میداده. خاطره و چن مسابقه دیگه هم پیام میدن همه شارژام خورده شد Sad.gif
دوستان کی شارژو گفت بهش اعتبار بدیم
بذای لغو tahaاول دوباره عضو شین بعد لغو کنین من اینکارو کردم.دلیلش اینه که امروز بدون عضو شدن مجدد شارژ گرفتیم