موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اگ واستون از 737904 اس اومد نزنید سرکاریه
(06-08-2015، 01:05 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 737601 دیروز شارژ میداده؟

نه
دوستان برای فعال شدن سیم کارت هدیه اسرانسل گفت حداقل دوهفته طول میکشه که بیاد...واسه من قبل 1 ماه اومد، تو 1 روزم فعالش کردم.
(06-08-2015، 01:05 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 737601 دیروز شارژ میداده؟

اقا اسنایپر شما مگه جایی شنیدی شارز داشته؟ اینجا ک اعلام نشد همچنین چنماهی میشه متاسفانه اپسان روزی 2یا 3 کد با هم فعال میکنه پس خیالت راحت شارز نداشته دیروز Biggrin.gif بعدم دیگه مثه 4 ماه قبل نیس که گاهی تا 8شب متوجه شارز اپسان نمیشدیم چون یبار خوودم کد 500یاسین 8شب ب بعد اعلام کردم هیچکی خبر نداشت و علتشم این بود یمدت مسابقات اپسان الکی هروز بیشترش تبریک میگفتن و قبلنم تستر کم بود اونا رو تست نمیکردن Biggrin.gif الان فکنم اینهمه میگن سایت و ف بوک میذارن اونام تستر داشته باشن کسریع خبرا پخش میشه
دیگه زبونم مو دراورد Undecided.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سامانه 61222 داره شارژ میده...بزنید..من گرفتم چند تایی الان...
(06-08-2015، 02:10 PM)عاشق ایران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سامانه 61222 داره شارژ میده...بزنید..من گرفتم چند تایی الان...
ایرانسل؟
یک بفرستیم؟
اطلاعات دقیق بده
فقط به جدیدا میده. من زدم نداد
61222
این ب من نداد
دوستان چند تا شارژ میشه ازاین گرفت؟
هرچی بیشتر بزنن باز شارژ میده؟