موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
منم یکی نیمساعت پیشا 1 فرستادم ببینم میده جواب نداد Sleepy.gif
پس دو تا شارژ واقعی بوده الان پیام داد چ بد شد بازی قبلی اشتباه زدیم و بازی سپاهان هم یکی لغو کردم گفت 1000 Sad.gif
(15-08-2015، 08:42 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس دو تا شارژ واقعی بوده الان پیام داد چ بد شد بازی قبلی اشتباه زدیم و بازی سپاهان هم یکی لغو کردم گفت 1000  Sad.gif

سلام

بله دو تا کد شارژ 1000 تومنی میده.دو بار ت 1000 میفرستی دو تا کد شارژ 1000 تومنی میده.
تبریک سپاهان پرسپولیس اومد
(15-08-2015، 08:42 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس دو تا شارژ واقعی بوده الان پیام داد چ بد شد بازی قبلی اشتباه زدیم و بازی سپاهان هم یکی لغو کردم گفت 1000 Sad.gif

فکر کنم دیگه جدیدا بخواد دوتا شارژ هزاری بده

چون من بازی سپاهان و پرسپولیس رو وقتی زدم قرار بود یه شارژ هزاری بده ولی الان که زدم دوتا داد
دوستان کمک Sad.gif
شارژایی که از دو تا سامانه هرمی همراه اول گرفتم از تو گوشیم پاک شد.هیچ راهی نیس دوباره بتونم اون کدارو بگیرم؟ Sad.gif
(15-08-2015، 08:52 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک Sad.gif
شارژایی که از دو تا سامانه هرمی همراه اول گرفتم از تو گوشیم پاک شد.هیچ راهی نیس دوباره بتونم اون کدارو بگیرم؟ Sad.gif

چند تا بوده؟
فک نکنم راهی باشه منم یه بار همین بلاسرم اومد
(15-08-2015، 08:52 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک  Sad.gif

1000 رو که بفرستی بهش آخرین شارژ رو دوباره برات میفرسته اگه شماره پشتیبان هم داری زنگ بزن همه رو برات میفرستن من قبلآنا فکر کنم سامانه 203340 بود که 5 تا کد ارش داشتم بعد که زدم گفت رمز استفاده شده زنگیدم پشتیبانی همه رو برام دوباره فرستادن سالم
دوستان کمک  Sad.gif

باهمون خط زنگ بزن پشتیبانی احتمالا برات بفرستند یه بار برای یکی ازدوستای بنده پیش اومد
سلام میگم از شماره 275750 امروز مگه شارژ اومده ؟؟؟؟؟

من الان رو یه خط نگاه کردم تا عصر ساعت 5 پیامش اومده