موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-08-2015، 08:58 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-08-2015، 08:49 PM)*سعید* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتبار باید ب کی بدهم؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب کامنت قبلی : اگه شارژنفرستاد لغوکن دوباره 1 بفرست میده بهت
به یکی از خطام تبریک نگفت لغو کردم بازم فرستادم تبریک نگفت اگه 10 بفرستم بعد جواب کد شارژ میده؟
(06-08-2015، 09:13 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به یکی از خطام  تبریک نگفت لغو کردم بازم فرستادم تبریک نگفت اگه 10 بفرستم بعد جواب کد شارژ میده؟

نع داداش نمیده ب من نداد
دوستان الان کسی گرفت؟فکر کنم تموم شد
(06-08-2015، 09:08 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-08-2015، 08:58 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-08-2015، 08:49 PM)*سعید* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتبار باید ب کی بدهم؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب کامنت قبلی : اگه شارژنفرستاد لغوکن دوباره 1 بفرست میده بهت

اوهوم زدم درست شد رویا بهم گفت ممنون
(06-08-2015، 09:15 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان کسی گرفت؟فکر کنم تموم شد

شــما امتحان کردید؟10 رو فرستادید؟
تموم نشده.من الان دارم میگیرم
دوستان شارژ الان چی هست لطفا سریع جواب بدید
من با 4تا سیم کارت گرفتم
راحت شارژ میده
جواب سوال هم عدد1
(06-08-2015، 09:26 PM)mehran_norouzian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ الان چی هست لطفا سریع جواب بدید

ارسال 1 به 737864
بعد ارسال 10 به 737864
دوباره ارسال 1 به 737864
لغو با ارسال LAGHV به 737864