موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-08-2015، 12:41 PM)atena2580 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه همراه اول چه جوری لغو میشه؟؟
ای خدااا تموم شارژمو خورد ناراحت
شمارش اینه
203862

با رسال  SAL OFF  به  203860
من یه سوال بپرسم؟  Confused
ببخشید عجله دارم نمیدونم کدوم تایپک باید برم اینجا میپرسم..
نتیجه ی بازی استقال خوزستان و پرسپولیس که دیروز پیش بینی کردیم چی شد؟
(07-08-2015، 01:03 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه سوال بپرسم؟  Confused
ببخشید عجله دارم نمیدونم کدوم تایپک باید برم اینجا میپرسم..
نتیجه ی بازی استقال خوزستان و پرسپولیس که دیروز پیش بینی کردیم چی شد؟

استقلال برد
(07-08-2015، 11:40 AM)bmamgshah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-08-2015، 11:36 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه 737864 شاید امروز جمعه هس ک شارژا رو نمیده تا شنبه صب کنیم ایشالا میفرسته

700
رو بفرستی شارژو میده

بچه ها کسی 700 رو میفرسته شارژ رو بهش میده؟من ک فرستادم میگه ب توپ و تور خوش اومدی
(07-08-2015، 01:39 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-08-2015، 11:40 AM)bmamgshah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-08-2015، 11:36 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه 737864 شاید امروز جمعه هس ک شارژا رو نمیده تا شنبه صب کنیم ایشالا میفرسته

700
رو بفرستی شارژو میده

بچه ها کسی 700 رو میفرسته شارژ رو بهش میده؟من ک فرستادم میگه ب توپ و تور خوش اومدی
دوباره بفرست میده من فرستادم شارژو داد
bmamgshah همین الان فرستادی داد شارژتو؟یا دیروز؟
ینی شمام دیروز جوابشون نمیومد الان 700رو فرستادی داد اره؟
700 رو باید بفرستم ب 737564 درسته؟
حدس عدد از صبح تا حالا هر چی میزنم
میگه سیستم قادر به محاسبه نمی باشد
بچه ها امروز والیبال بازی داره 
حواستون باشه ببینین کی فعال میشه پیش بینیش
امروز باید خونه مون رو حابه جا کنیم خودم وقت نمیکنم بگم
ﺷﺎﺭﮊ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﭼﯿﻦ
ﺳﺎﻋﺖ 19
-1 ﺑﺮﺩ ﺍﯾﺮﺍﻥ
-2ﭼﯿﻦ
ﺑﻪ 203047
بچه ها شارژی که دیروز بود سه مرحله داشت دیگه فعال نمیشه؟
واسه امروز ش نیس؟