موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عارف اون که میگه شبانه منظورش 12 شب تا ظهر هست، ساعت هارو نمیزنه که....
#1*4*1*555*
این هم واسه بقیه ساعت ها است...
شارژ عصر هست یا نه
(11-08-2015، 04:17 PM)ملیکا زارعی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ عصر هست یا نه

روزای تعطیل معمولا شارژ نیس
(11-08-2015، 03:58 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-08-2015، 03:56 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همین الان یک گیگ روزانه و یک و نیم شبانه از عضو جملک خریدم به قیمت ۵۹۰۰ حرفی از ساعت شبانه نزد تازه الان حرفی از نت شبانه هم نزده خخ فک کنم گول خوردم

ستاره 555 ستاره 1 ستاره 4 ستاره 8 مربع رو بزن

مرسی دوست عزیز از راهنماییت جالب اینجاس من برعکس شد یک و نیم روزانه و یک شبانه بهرحال دمتون گرم دوستان
اره میگه که 1.5 شب ولی عوض شده روز میدش
(11-08-2015، 04:29 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-08-2015، 03:58 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-08-2015، 03:56 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همین الان یک گیگ روزانه و یک و نیم شبانه از عضو جملک خریدم به قیمت ۵۹۰۰ حرفی از ساعت شبانه نزد تازه الان حرفی از نت شبانه هم نزده خخ فک کنم گول خوردم

ستاره 555 ستاره 1 ستاره 4 ستاره 8 مربع رو بزن

مرسی دوست عزیز از راهنماییت جالب اینجاس من برعکس شد یک و نیم روزانه و یک شبانه بهرحال دمتون گرم دوستان

دوست عزیز

برای مشاهده حجم روز+شب خود از کد ‎*141*10#استفاده کنید.
(11-08-2015، 04:32 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز

برای مشاهده حجم روزشب‎+ خود از کد ‎*141*10#‎استفاده کنید‎.
(11-08-2015، 04:32 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز

برای مشاهده حجم روزشب‎+ خود از کد ‎*141*10#‎استفاده کنید‎.
دوستان امکانش هس شارژای محدود فعال شن؟
(11-08-2015، 05:13 PM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امکانش هس شارژای محدود فعال شن؟

امروز تعطیله احتمالش خیلی کمه