موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-08-2015، 06:44 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-08-2015، 06:40 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
این شارژ ها 800 تایی هستن و پنج تومن هم میدادن و ایشون هم محبت کردن اطلاع دادن تا همه بگیرن ولی  زود تموم شده بود چون پیامک انبوه شده بود!! لطفا بهشون اعتبار بدید معرفت داشته که شارژشو گذاشته پای سامانه تست کرده!!یاعلی

خوب شما که میدونی چی به چی بوده و شارژ چندتومنی بوده و احیانا خودته هم گرفتی چرا نیومدی بگی؟

سلام

دوست عزیز من نگرفتم!!الان لیست مسابقات رو نگا میکردم بهشون بر خوردم از طرفیم اطلاعم از یجای دیگه بود!! پشت سر ایشون هم حرف زدن خیلی بده!!
(17-08-2015، 06:45 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامی دوباره
دوست عزیز باید به یه سوال جواب میدادین تا شارژ بده حتی بعد اطلاع هم میداد تا یه زمان کم!!

اصلأ سوالی نپرسید این إس آمد:
عضویت شما برای بسته سرویس ثبت نامی متنی نامحدود با موفقیت انجام شد.
نام بسته : مسابقه ماه خدا
تعداد روز: نامحدود
قیمت هر پیام : 1200 ریال
برای لغو بسته عبارت LAGHV MAHK را به 8282 ارسال نمایید.
(17-08-2015، 06:45 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامی دوباره
دوست عزیز باید به یه سوال جواب میدادین تا شارژ بده حتی بعد اطلاع هم میداد تا یه زمان کم!!

من همون موقع زدم اصلا چیزی از شارژ نگفت :/
کاش یک نفر کامنت میذاشت که من شارژ گرفتم تا من اعتبار منفی نمی دادم !
ارسال 1 به 84835
بعد ارسال zm c به 8282

مسابقه ضرب المثل
اگر جزو4000نفراول باشی کارت شارژ رو بردی!
جوایز: 1کارت هدیه1میلیون تومانی
C رو با یه فاصله بعد از zm به8282 بفرست ببین برنده شدی؟
جواب "های!":
1) هوی
2) های
ارسال پاسخ صحیح با یک فاصله پس از zm به8282
مثال:zm 1
جهت لغو L zarbm را به8282 بفرستید
تعداد سؤالات:20
قیمت هرپیامک:120تومان
(17-08-2015، 06:46 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-08-2015، 06:44 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-08-2015، 06:40 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
این شارژ ها 800 تایی هستن و پنج تومن هم میدادن و ایشون هم محبت کردن اطلاع دادن تا همه بگیرن ولی  زود تموم شده بود چون پیامک انبوه شده بود!! لطفا بهشون اعتبار بدید معرفت داشته که شارژشو گذاشته پای سامانه تست کرده!!یاعلی

خوب شما که میدونی چی به چی بوده و شارژ چندتومنی بوده و احیانا خودته هم گرفتی چرا نیومدی بگی؟

سلام

دوست عزیز من نگرفتم!!الان لیست مسابقات رو نگا میکردم بهشون بر خوردم از طرفیم اطلاعم از یجای دیگه بود!! پشت سر ایشون هم حرف زدن خیلی بده!!

اصلا این شماره جز اون 5 تا مسابقه ای که شارژ 5 داشته نیست جز ایرانسل بدون اطلاع و گذاشتن در سایتش فعالش کرده
سلامی دوباره به همه
بنده اطلاع نداشتم چون قبلا هم اینجا تست میکردم تو لیست هم ندیدم ولی شمارش آشنا بودسریع جستجو کردمم دیدم پنج تومنی بوده و تا یه زمانیم میداد اگه میدونستم قطعاخبر میدادم شارژ که مال من نیست مال همس!! خودم از ایشون بسیار تشکر میکنم خیلی!!یاعلی
واقعا براتون متاسفم ک بخاطر یچیزی ک حتی شارژم تزتون کم نکرده اینجوری جوابمو میدینو پشت سرهم منفی میدید خودمو سرزنش میکنم ک چرا من باید بشما اصلا بگم شارژی اومده چ امروز چ روزای گذشته شما تا وقتی ک ادم بعتون خدمت میکنه و براتون کارمیکنه قدرشو میدونید وقتی یه لحظه اشتبا کنه همتون بش میتوپید خو اخه نامسلمونا منم یکیم مث خودتون نه کمبود سپاس و تشکر دارم نه میخام کسی بهم بگه دستت درد نکنه لااقل به ادم روحیه نمیدین خرابش نکنین یکاری نکنین ک شارژی باشه و صداش درنیاد من تکخور نبستم اینیم ک گذاشتم خاستم هممون بزنیم اگ شارژ بود بهمه بده نه فقط خودم ولی به علی قسم حالا شناختمتون چجور ادمایی هستین خیلی ناراحتین پست گذاشتم میرم ازین انجمن
حسین جان شما خودتو ناراحت نکن داداش من به شخصه ازت ممنونم. تو این انجمن یه تعدادی هستند که فقط دنبال حاشیه هستن .
همه باحروف کوچیک بنویس