موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هرمی ایرانسل و همراه اول غیرفعال باشه کسی کد بزنه پیامش نمیاد???
(11-08-2015، 05:11 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-08-2015، 04:32 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره میگه که 1.5 شب ولی عوض شده روز میدش

دوست عزیز

برای مشاهده حجم روزشب‎+ خود از کد ‎*141*10#‎استفاده کنید‎.

این کد رو سه بار تکرار کردید در صورتی که فقط میتونی با این کد حجم بسته رو ببینی

در صورتی که چند تا بسته شبانه مثلا 9 تا 9 و 12 تا 12 با هم فعال باشن این کد به درد دیدن حجم هم نمیخوره

از طریق کد ستاره 555 ستاره 1 ستاره 4 مربع

و انتخاب هرکدوم از بسته ها میتونی حجم رو تا بایت آخر و مدت زمان باقیمانده رو ببینی و بسته ها چون هرکدوم جدا هستن حجمشون رو باهم نشون نمیده که قاطی بشن و معلوم نشه از هر بسته چقد مونده
(11-08-2015، 05:20 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی ایرانسل و همراه اول غیرفعال باشه کسی کد بزنه پیامش نمیاد???

دوست عزیز
نه پیامش نمیاد و بهتونم شارژی نمیده.بایدفعال باشه
هرمی همراه اول الان فعاله؟ چند نفر بزنن شارژ میده؟
چطور مسابقات همراه اول غیر فعال میشه از من نزدیک به چهار پنج تا مسابقس ک همش پیام میده و شارژمو میخوره
(11-08-2015، 05:47 PM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطور مسابقات همراه اول غیر فعال میشه از من نزدیک به چهار پنج تا مسابقس ک همش پیام میده و شارژمو میخوره

زنگ بزن 9990 راحت همشو برات لغو میکنه
(11-08-2015، 05:47 PM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1 به 8999
امشب سوپر کاپ اروپاست,همراه اول پیش بینی نمیزاره؟
دوستان زنگیدم 9990 کدوم شماره هارو باید بزنم ؟
(11-08-2015، 06:05 PM)mohsenvc7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امشب سوپر کاپ اروپاست,همراه اول پیش بینی نمیزاره؟

تست کردم فعال نشده