موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
قابل توجه بعضیا ک میگفتن فعال نمیشه 737864
حالا ایشالا فردا پس فردا هم شناسه ها صد در صد فعال میشن ک نگین دروغ گفتم چن روز پیش Shy.gif
گرچه خودم امشب نتونستم بگیرم ، ینی 1 رو میفرستادم تبریک نمیگف مال 737864 سری قبل هم نگرفتم نمیدونم چرا بهم نمیده Sad.gif
(08-08-2015، 10:07 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا ایشالا فردا پس فردا هم شناسه ها صد در صد فعال میشن ک نگین دروغ گفتم چن روز پیش Shy.gif
گرچه خودم امشب نتونستم بگیرم ، ینی 1 رو میفرستادم تبریک نمیگف مال 737864 سری قبل هم نگرفتم نمیدونم چرا بهم نمیده Sad.gif

شاید چون قبلا 1بار عضو شدی و شارژو ب هر نحوی نداده و لغو کردی الان دیگه بهت نداده
با ی خط دیگه ک قبلا اصلا عضو نشدی بفرست فکر کنم میده
کسی خواس شارژ معاوضه کنه بیاد خصوصی
(08-08-2015، 10:21 PM)sepidee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-08-2015، 10:07 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید چون قبلا 1بار عضو شدی و شارژو ب هر نحوی نداده و لغو کردی الان دیگه بهت نداده
با ی خط دیگه ک قبلا اصلا عضو نشدی بفرست فکر کنم میده

قبلأ نباید عضو شده باشی، از یه سیمکارت که اصلأ عضو نشدی بفرست
این شماره 737864
الان درست شد
داره شارژ میده
اونایی که قبلا نگرفتن بگیرن
سلام دوستان بسته ماهانه اینترنت چی داریم....مسابقه ای هست که بده...؟؟؟
(08-08-2015، 11:01 PM)aziazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

OZV JOMLAK  به  8282
1 گیابایت اینترنت روازنه
+
1.5 گیگ شبانه رو امروز میتونی با 5000 تومان تخفیف بخری برای یک ماهت!
JOMLAK
روبه
8282
بفرست

لغو با ارسال L JOMLAK  به  8282
(08-08-2015، 11:01 PM)aziazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

84909
مسابقه توپ و تور
درست بود.
200 امتیاز گرفتی
مسابقات لیگ جهانی والیبال هرساله برای تیم های ملی والیبال مردان برگزار می شود.
برای تیم ملی والیبال بانوان هم این تورنمنت هرساله برگزار میشه ولی نام آن فرق می کنه؟
نام این مسابقات چیست؟
1.لیگ والیبال بانوان
2.جایزه بزرگ جهانی والیبال
عدد گزینه مورد نظرت رو بفرست

زدم شارژ نداد به جاش اینو داد 737864
(08-08-2015، 11:08 PM)shila نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-08-2015، 11:08 PM)mnmnjk نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه توپ و تور
درست بود.
200 امتیاز گرفتی
مسابقات لیگ جهانی والیبال هرساله برای تیم های ملی والیبال مردان برگزار می شود.
برای تیم ملی والیبال بانوان هم این تورنمنت هرساله برگزار میشه ولی نام آن فرق می کنه؟
نام این مسابقات چیست؟
1.لیگ والیبال بانوان
2.جایزه بزرگ جهانی والیبال
عدد گزینه مورد نظرت رو بفرست

زدم شارژ نداد به جاش اینو داد 737864

1 بزن شارژ میده
 2  میشه