موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوست خوبم آقا بلک من دیشب با یک خطم ساعت حدود 12 شب کد امضای شما فرستادم و یک سوال جواب دادم شارژ 500 سالم داد ولی امروز این خطی که سوال اول اشتباه جواب دادم و سوال دوم درست 9 فرستادم جواب نداد و حتی با خط دیگه کد دعوت خودمو زدم و فرستادم باز هم جوابی نیومده نکنه غیرفعال شده Sad.gif
(16-08-2015، 10:20 AM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست خوبم آقا بلک من دیشب با یک خطم ساعت حدود 12 شب کد امضای شما فرستادم و یک سوال جواب دادم شارژ 500 سالم داد ولی امروز این خطی که سوال اول اشتباه جواب دادم و سوال دوم درست 9 فرستادم جواب نداد و حتی با خط دیگه کد دعوت خودمو زدم و فرستادم باز هم جوابی نیومده نکنه غیرفعال شده Sad.gif

غیر فعال نیست این مسابقه گاهی سامانه اش مشکل پیدا میکنه
گاهی خیلی دیر جواب میاد
اگه گفت شارژ برنده شدی چند ساعت دیگه 9 بفرست بهت میده
(16-08-2015، 10:17 AM)zzzzz12345 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-08-2015، 10:10 AM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-08-2015، 10:07 AM)zzzzz12345 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-08-2015، 09:53 AM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوستان مسابقه 737112 دیشب عضو شده بودم و برا همین الان جوابو سریع زدم اشتباه درومد و(البته یادمه یه متنی بود کتب درسی که شرایط هم در سرنوشت تاثیر داره!) حالا نمیدونم سوال بعدی جواب بدم شارژ میده یا نه. سوال بعدیش هم سخته
ب نظر شما هرگاه موارد و اتفاقات مختلف زندگی مورد پسند شما نبودند  باید چه کار کرد؟
1. سعی کنید در قلب و روح خود ایجاد لذت کنید
2. میبایست سعی کنید با ناراحتی ها کنار بیایید

من کد رو زدم سوال اولم درست جواب دادم ولی شارژی نداد نوشت احتمالش زیاده که برنده شارژ 1000 ت شده باشی 9 رو ارسال کن فرستادم گفت جایزه ای برای شما ثبت نشده
یه کم صبر کن باز 9 رو بزن شارژ رو میده
الان زدم بازم گفت ثبت نشده لغوش کردم
باز چند ساعت دیگه 9 بفرست میده
مهم نیست لغو کرده باشی یا نه
بعضی وقتا سامانه اش مشکل پیدا میکنه
اگه گفته برنده شارژ شدی میده
برای من تا حالا اینطوری بوده
مرورگرم مشکل داره...دوستان هرمی همراه اول غیرفعال شده...از زیر امضاتون بردارید
(16-08-2015، 11:56 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئن هستید؟تادیشب که فعال بود

ایزانسل فعاله؟؟
(16-08-2015، 12:04 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-08-2015، 11:56 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایزانسل فعاله؟؟

آره همراه اول غیر فعال شده
اون آقا یا خانمی که پین کداش پاک شده بود تونست کاری کنه؟
زنگ زدپشتیبانی؟
(16-08-2015، 12:04 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایزانسل فعاله؟؟

اره..ایرانسل نمیدونم
(16-08-2015، 12:12 PM)ملیکا زارعی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه خبر شارژ

بی خبر Sad.gif

فکر کنم ایرانسل حاضر نیست

بخاطر روز دخـــتر شارژی بده Shy.gif

__
یادمه روز مرد 14تا شارژ از مسابقات داده بود Biggrin.gif
ولادت با سعادت حضرت معصومه علیهاالسلام و روز دختر بر همگان مبارک باد
---------
ارسال 4 به 20280 شانستو واسه برنده شدن شارژ 100هزار تومنی افزایش بده هزینه هر پیام 150تومن.گویا بازم فعال شده این سامانه 100تومنی چون الان پیامش اومد برام