موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-08-2015، 01:54 PM)abdolrreza1376 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی همراه اول الآن به ازای هر سه نفر ی شارژ میده Sad.gif

از امروز اینجوری شده؟
(12-08-2015، 02:36 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-08-2015، 01:54 PM)abdolrreza1376 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی همراه اول الآن به ازای هر سه نفر ی شارژ میده Sad.gif

از امروز اینجوری شده؟
برا من که هنوز دو نفر هستش
هر کی بالای صد نفر عضو کرده باشه سه نفری میشه Biggrin.gif
میگم چرا شارژ صد تومنی برامن اخرش نیومد...
برا همه اومده؟
(12-08-2015، 02:43 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا همه اومده؟

من ده تا ایمیل فرستادم،چندین بار هم تماس گرفتم تا اخرش نتیجه داد
(12-08-2015، 02:44 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-08-2015، 02:43 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا همه اومده؟

من ده تا ایمیل فرستادم،چندین بار هم تماس گرفتم تا اخرش نتیجه داد

میشه ایمیل شو برام بفرستید.ممنون از شما
info@mobiro.ir
شماره ای که باهاش برنده شدید رو براشون ارسال کنید
میشه ایمیل شو برام بفرستید.ممنون از شما
[/quote]

info@mobiro.ir
سلام.بچه ها اون شارژای ده تومنی ک با کد شناسه ها گرفتیم و پول کم نکرد بعدش از حساب کسی کسر کردن؟
از حساب من همه رو گرفتن Sad.gif
من که سریع حسابمو خالی کردم.احتمال میدادم اینجوری بشه.دیگه هم از اون حساب استفاده نمی کنم